Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

W czym możemy Ci pomóc?

Gromadź mile i punkty (Points), a następnie ciesz się nagrodami i korzyściami

Miles & More – przedstawiamy program lojalnościowy dla osób często podróżujących

Dlaczego warto korzystać z programu Miles & More?

Gromadź mile i punkty z ponad 35 partnerami lotniczymi

Gromadź mile codziennie z partnerami na całym świecie

Ciągle nowe promocje, dzięki którym zgromadzisz dodatkowe mile

Wykorzystuj mile na bilety-nagrody oraz wiele innych atrakcyjnych nagród, takich jak upgrade, pobyty w hotelach czy wynajem samochodu

Osiągnij status dzięki częstym podróżom lotniczym i ciesz się korzyściami

Szybsza i łatwiejsza rezerwacja lotów dzięki profilowi Miles & More

Wsteczne naliczenie mil premiowych i punktów za loty możesz uzyskać do sześciu miesięcy po rejsie

Życie jest pełne możliwości. Miles & More to program lojalnościowy Lufthansa Group, który nagradza Cię milami za loty, podróże i inne codzienne aktywności. Mile te możesz wykorzystać na zakup drobiazgów, wyjątkowych atrakcji lub wymarzonej podróży. Pomagamy Ci spełniać marzenia.

Gdy podróżujesz z naszymi partnerami lotniczymi, gromadzisz punkty, a także osiągasz status w programie dla osób często podróżujących. Wiążą się z tym korzyści, dzięki którym podróżowanie jest dla Ciebie jeszcze wygodniejsze.

 

Innym ciekawym udogodnieniem jest nasza aplikacja Miles & More, dzięki której zawsze będziesz mieć pod ręką swoją kartę uczestnika programu oraz wgląd w stan mil i punktów na koncie.

Odbierz swoją wymarzoną nagrodę i ciesz się korzyściami statusowymi dzięki Miles & More

Aby gromadzić mile i punkty w programie Miles & More, zarejestruj się bezpłatnie i utwórz profil. Od tego momentu możesz gromadzić mile i punkty za loty. Będziesz też gromadzić mile za podróże i codzienne zakupy, a także za korzystanie z karty kredytowej. Zgromadzone mile możesz wykorzystać na nagrody i spełnić swoje marzenia. Punkty pozwolą Ci osiągnąć status w programie dla osób często podróżujących i podróżować jeszcze bardziej komfortowo.

Ciesz się codziennymi korzyściami
Twoje korzyści podczas lotu i podróży
woman at airport in lounge chair

Status w programie dla osób często podróżujących

Gdy podróżujesz, gromadzisz punkty, a także osiągasz status w programie dla osób często podróżujących. Jako posiadacz statusu w programie dla osób często podróżujących zyskujesz wiele korzyści.

man outside buying food with credit card

Karta kredytowa Miles & More

Płacąc kartami kredytowymi Miles & More, gromadzisz mile premiowe przy każdej transakcji oraz masz zapewnioną ochronę mil i inne korzyści.

a group of people clapping four hands together

Wprowadzamy nowe rozwiązania w trosce o lepszą przyszłość

W programie Miles & More przykładamy dużą wagę do ochrony klimatu i wspieramy odpowiedzialną postawę wobec społeczeństwa. Twoja rola też jest w tym ważna. Możesz skompensować emisje powstające podczas Twoich lotów, by zmniejszyć ich wpływ na środowisko, a także podarować swoje mile na rzecz projektów pomocowych help alliance.

boy with toy plane

JetFriends

Program Lufthansy dla dzieci i młodzieży oferuje wiele korzyści dla młodych odkrywców, którzy lubią podróże.

Często zadawane pytania

Czy warto przystąpić do programu Miles & More?

Do Miles & More warto przystąpić, gdy lubisz podróżować i sprawiać sobie przyjemności. Mile i punkty możesz gromadzić na prawie wszystkich rejsach służbowych i wakacyjnych dzięki naszym ponad 35 partnerom lotniczym. Mile będziesz gromadzić także w wielu obszarach codziennego życia: na przykład za zakupy lub wynajem samochodu.

Co zyskuję dzięki gromadzeniu mil i punktów?

Mile zgromadzone za przeloty, podróże i codzienne zakupy możesz wykorzystać na bilety-nagrody, podwyższenie klasy podróży, stylowe i przydatne artykuły z oferty Worldshop lub produkty naszych partnerów. Możesz wykorzystać swoje punkty, aby osiągnąć status w programie dla osób często podróżujących, a tym samym korzystać z przywilejów podczas lotów i podróży.

Jaki jest termin ważności moich mil w programie Miles & More?

Zgromadzone mile są ważne przez 36 miesięcy. Niewykorzystane mile wygasają z końcem odpowiedniego kwartału. Oto w jaki sposób poinformujemy Cię o milach, które wkrótce stracą ważność:

 

 

Chroń swoje mile przed utratą ważności

Po jakim czasie od rejestracji otrzymam swoją kartę Miles & More?

Po zarejestrowaniu się w programie Miles & More wyślemy Ci kartę do wydrukowania. Możesz jej używać do gromadzenia mil i punktów.

 

Aby sprostać dzisiejszym wymaganiom dotyczącym rozwiązań cyfrowych i przyjaznych dla środowiska, Miles & More zaprzestało wysyłania fizycznych kart Miles & More do nowo zarejestrowanych użytkowników. Zalecamy korzystanie z cyfrowej karty uczestnika w aplikacji Miles & More. Dzięki temu możesz korzystać ze wszystkich usług związanych z gromadzeniem mil i punktów oraz wykorzystywaniem mil natychmiast po rejestracji.

 

Jeżeli jeszcze nie masz aplikacji Miles & More na swoim smartfonie, możesz ją pobrać tutaj:


Pobierz aplikację Miles & More z App Store

Pobierz aplikację Miles & More na Androida z Google Play

 

Przy okazji, po pierwszym zalogowaniu się do naszej aplikacji otrzymasz 500 mil.

Ochrona klimatu – tak prosta, jak nigdy dotąd