Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

W czym możemy Ci pomóc?

Informacje prawne

Adres kontaktowy

Miles & More
PO Box 71 08 26
60498 Frankfurt

E-mail: możesz do nas napisać na adres: impressum@milesandmore.com
Telefon: z zespołem Miles & More możesz skontaktować się przez sekcję Pomoc i kontakt
Internet: www.miles-and-more.com

 

Naruszenia przepisów zgłaszaj do ombudsmana Lufthansa Group

Adres siedziby

Miles & More GmbH
MAC Main Airport Center, Unterschweinstiege 8
60549 Frankfurt am Main

Siedziba spółki

Miles & More GmbH, Frankfurt am Main

Rejestracja

Amtsgericht Frankfurt am Main HRB 116409

NIP

DE 220765038

Zarząd

Gerald Schlögl

Johann-Philipp Bruns

Rozstrzyganie sporów

Uwaga: Komisja UE oferuje możliwość rozstrzygania sporów w trybie online, na specjalnej platformie internetowej. Platforma ta jest dostępna pod następującym linkiem: http://ec.europa.eu/consumers/odr. Nasz adres e‑mail: impressum@miles-and-more.com. Nie jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia w postępowaniach arbitrażowych i niestety nie możemy również zaoferować możliwości uczestniczenia w takich postępowaniach.

Miles & More regularnie sprawdza i aktualizuje informacje na swoich stronach internetowych. Mimo dokładanej staranności pewne informacje mogą być nieaktualne. Dlatego Miles & More nie udziela gwarancji ani nie przyjmuje odpowiedzialności w odniesieniu do aktualności, dokładności ani kompletności podawanych informacji.

Dotyczy to również wszystkich innych stron internetowych, do których prowadzą hiperłącza. Miles & More nie odpowiada za treść na stronach internetowych połączonych w ten sposób. Część informacji i ofert jest przygotowywana jako niezależna usługa przez naszych partnerów. Należy mieć na uwadze, że do tych usług i ofert zastosowanie mają warunki ustalone przez naszych partnerów, zaś podanie linków do ich stron internetowych nie stanowi żadnej rekomendacji ani gwarancji ze strony Miles & More. Miles & More nie odpowiada za znajdującą się tam treść. Dostawcy ci nie działają w zastępstwie Miles & More.

W wszystkich pozostałych kwestiach obowiązuję warunki ogólne.

Ponadto Miles & More zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian do podanych informacji lub ich uzupełniania.

Treść i struktura stron internetowych Miles & More są chronione prawem autorskim. Wszelkie powielanie informacji lub danych, w tym w szczególności wykorzystywanie tekstów lub ich fragmentów oraz zdjęć, wymaga uprzedniej pisemnej zgody Miles & More.

Informacja o znakach towarowych - dotyczy tylko Kanady

Znaki towarowe Lufthansa Miles & More i Miles & More Lufthansa są własnością Lufthansy.