W czym możemy Ci pomóc?

Informacje ogólne o wydawcy

Adres

Miles & More
Postfach 12 00
33409 Verl
Niemcy

Kontakt poprzez e-mail: wejdź do sekcji impressum@milesandmore.com
Kontakt telefoniczny: z lokalnym Zespołem Obsługi Miles & More wejdź do sekcji Pomoc i Kontakt
Internet: www.miles-and-more.com

Uwaga: Komisja UE oferuje możliwość rozstrzygania sporów w trybie online, na specjalnej platformie internetowej. Platforma ta jest dostępna pod następującym linkiem: http://ec.europa.eu/consumers/odr.

Adres firmy

Miles & More GmbH
MAC Main Airport Center, Unterschweinstiege 8
60549 Frankfurt/Main

Siedziba spółki

Miles & More GmbH, Neu-Isenburg

Rejestracja

Amtsgericht Offenbach am Main HRB 12211

Numer identyfikacji podatkowej VAT

DE 220765038

Przewodniczący Rady Doradczej

Harry Hohmeister

Zarząd

Sebastian Riedle

Harald Deprosse

Conciliation

Uwaga: Komisja UE oferuje możliwość rozstrzygania sporów w trybie online, na specjalnej platformie internetowej. Platforma ta jest dostępna pod następującym linkiem: http://ec.europa.eu/consumers/odr. Wejdź do sekcji impressum@milesandmore.com.
Nie mamy obowiązku brania udziału w postępowaniu pojednawczym i niestety nie możemy Państwu zaproponować udziału w takim postępowaniu.

Informacje publikowane na stronach internetowych dotyczące programu Miles & More są stale weryfikowane i aktualizowane. Mimo przykładania należytej staranności dane na stronie mogą być nieaktualne. W związku z tym wydawca nie gwarantuje i nie ponosi odpowiedzialności w przypadku braku aktualności, poprawności i kompletności udostępnionych informacji.

Powyższa dotyczy także innych stron internetowych przywołanych w hyperlinkach. Program.odwiedzanych na podstawie linków umieszczonych na swoich stronach. Niektóre informacje i oferty naszych partnerów stanowią ich samodzielną usługę. W takim przypadku obowiązują warunki handlowe naszych partnerów, a umieszczenie stron partnera na stronach programu - Miles & More nie oznacza rekomendacji lub gwarancji ze strony Miles & More. Program Miles & More nie przejmuje odpowiedzialności za informacje znajdujące się na stronach partnerów. Partnerzy nie oferują usług w imieniu programu Miles & More.

Ponadto obowiązują Warunki Uczestnictwa programu Miles & More.

Miles & More zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian i uzupełnień udostępnionych informacji.

Zawartość i struktura stron internetowych programu Miles & More jest objęta ochroną prawa autorskiego. Powielanie informacji i danych, w szczególności posługiwanie się tekstami, ich fragmentami lub materiałem graficznym wymaga wcześniejszej zgody na piśmie ze strony programu Miles & More.

Informacja o znakach towarowych - dotyczy tylko Kanady

Znaki towarowe Lufthansa Miles & More i Miles & More Lufthansa są własnością Lufthansy.