Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

W czym możemy Ci pomóc?

Nasza aplikacja Miles & More to Twój codzienny asystent uczestnika programu

Aplikacja Miles & More: dwa telefony komórkowe z otwartą aplikacją Miles & More

Aplikacja zapewnia szybki dostęp do karty uczestnika programu i jej numeru. Dzięki niej możesz także w dowolnym momencie sprawdzić aktualne saldo mil i stan punktów na swoim smartfonie. W aplikacji możesz również wybrać nagrodę będącą Twoim celem, planować rejsy za pomocą kalkulatora podróży oraz śledzić nasze codzienne oferty.

Pobierz aplikację z App Store lub Google Play i zaloguj się w niej, by zyskać dwa razy więcej korzyści. Przy pierwszym logowaniu otrzymasz 500 mil.1

 

Podczas logowania do aplikacji Miles & More pamiętaj: Jeśli już jesteś uczestnikiem programu Miles & More i pobierasz aplikację po raz pierwszy, zaloguj się używając aktualnych danych do logowania w programie Miles & More. W przeciwnym razie zostanie utworzone nowe konto Miles & More i nie będziesz mieć dostępu do zgromadzonych do tej pory mil, na przykład w MilesPay.

Dlaczego warto korzystać z naszej aplikacji?

500 -M- przy pierwszym zalogowaniu

Wybierz spersonalizowaną nagrodę dla siebie

Monitoruj stan konta milowego i status w programie dla osób często podróżujących

Codzienne oferty gromadzenia i wykorzystywania mil

Twoje osobiste wyzwanie MyChallenge

Comiesięczne nagrody

Kalkulator podróży: kalkuluj mile i punkty przysługujące za rejsy

Wnioskuj o wsteczne naliczenie mil i punktów

Laughing man in bed with headphones

Wskaż swoją wymarzoną nagrodę

Wybierz wymarzoną nagrodę, którą chcesz sobie podarować za mile. Możesz śledzić postęp w gromadzeniu mil w aplikacji, aż osiągniesz swój cel.

two woman looking on phone in Paris

Monitoruj stan konta milowego i status w programie dla osób często podróżujących

Po otwarciu aplikacji zobaczysz liczbę zgromadzonych mil i punktów, a także swoją ostatnią aktywność na koncie Miles & More. Aplikacja informuje również o milach, które niedługo wygasną.

Couple on balcony eating breakfast

Codziennie nowe oferty

Będziesz otrzymywać codzienne oferty gromadzenia i wykorzystywania mil. Nie zapomnij udzielić nam zgody na przesyłanie powiadomień push.

Twoje osobiste wyzwanie MyChallenge

Przyjmij wyzwanie: w naszej aplikacji nieustannie będą się pojawiały kolejne wyzwania, które pomogą Ci zasilić konto Miles & More.

woman on the couch using her phone

Comiesięczne nagrody w quizie w aplikacji

Dzięki nowemu quizowi w aplikacji Miles & More co miesiąc masz szansę wygrać wspaniałe nagrody od partnerów konkursu.

Cropped image of an airplane, only showing the wing while in flight above the clouds.

Kalkuluj mile i punkty przysługujące za rejsy za pomocą kalkulatora podróży

Używaj kalkulatora podróży w naszej aplikacji, by szybko i łatwo sprawdzić, ile mil oraz punktów otrzymasz za rejs.

couple sitting on the couch

Wnioskuj o wsteczne naliczenie mil i punktów

Nie miałeś/-aś pod ręką numeru karty uczestnika programu przy rezerwowaniu lotu? Poproś o wsteczne naliczenie mil i punktów. W pozycji menu „Miles and Points credit request” („Wniosek o naliczenie mil i punktów”) w aplikacji zeskanuj kod kreskowy ze swojej karty pokładowej, używając aparatu lub prześlij zdjęcie swojej karty pokładowej za pomocą funkcji przesyłania zdjęć, by należne mile i punkty wkrótce trafiły na Twoje konto Miles & More. Jest to możliwe, nawet jeśli przystąpisz do programu Miles & More dopiero po danym rejsie.

Digital Miles & More Servicecard Lufthansa Branding

Karta Miles & More

Aby używać karty uczestnika programu, potrzebujesz aplikacji Miles & More. Numer Twojej karty uczestnika programu jest zawsze dostępny w aplikacji. Gdy osiągniesz status w programie dla osób często podróżujących, Twoja karta zostanie automatycznie zaktualizowana.

W Miles & More Twoje dane są bezpieczne

Abyś mógł/mogła otrzymywać spersonalizowane oferty Miles & More w aplikacji, musimy przetwarzać Twoje dane osobowe. Oczywiście są to tylko niezbędne oferty, na otrzymywanie których wyrazisz zgodę. Wszystkie dane są przetwarzane i przechowywane zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami prawnymi wynikającymi z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych Unii Europejskiej (RODO). Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Często zadawane pytania

Czy mogę korzystać z programu Miles & More także bez aplikacji?

Z naszego programu Miles & More można również korzystać bez aplikacji. Większość funkcji, takich jak wsteczne naliczanie mil i punktów, Mileage Pooling czy oferty naszych partnerów, jest dostępnych na stronie internetowej. Możesz z nich skorzystać, wprowadzając numer karty uczestnika programu otrzymany e-mailem podczas rejestracji. Jednak spersonalizowane oferty, specjalne promocje, wybrane usługi oraz nowe Centrum wyzwań są dostępne tylko przez aplikację.

Gdzie znajdę swoją kartę Miles & More w aplikacji?

Aby otworzyć swoją kartę Miles & More, zaloguj się do naszej aplikacji. Kartę znajdziesz w dolnej części okna, pod nawigacją główną. Możesz również przechowywać karty na przykład w Apple Wallet.

Jak działa kalkulator podróży?

Kalkulator podróży służy do szybkiego i łatwego obliczenia liczby mil i punktów, które możesz zgromadzić za dany lot. Znajdziesz go w aplikacji Miles & More oraz na naszej stronie internetowej.

Czy mile i punkty mogą zostać naliczone wstecznie?

W programie Miles & More wsteczne naliczenie mil i punktów jest możliwe przez sześć miesięcy od dnia danej aktywności. Wielu partnerów oferuje możliwość złożenia wniosku o naliczenie za pomocą odpowiedniego formularza online. Możesz też zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat procedury składania wniosku.

1

Uczestnikom programu, którzy pobiorą aplikację Miles & More na iOS lub Androida i zalogują się do niej po raz pierwszy, przyznane zostanie 500 mil. Oferta nie dotyczy uczestników, którzy już wcześniej zalogowali się w aplikacji.