Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

Najnowsze porady dotyczące bezpieczeństwa

Do odbiorców docierają obecnie wiadomości e‑mail, pochodzące od nadawcy podającego się za Miles & More, które mają na celu wyłudzenie poufnych informacji (phishing). Wiadomości te nie są godne zaufania, a ich nadawcą nie jest Lufthansa ani Miles & More. W przypadku otrzymania takiej wiadomości nie należy ujawniać żadnych danych osobowych, klikać zawartych w nich hiperłączy ani otwierać załączników do wiadomości. Więcej informacji o phishingu

W czym możemy Ci pomóc?

Wszystkie informacje w skrócie

Więcej informacji na temat Miles & More GmbH znajdziesz tutaj. Oprócz aktualności i informacji o firmie znajdziesz tu także zdjęcia do pobrania i oferty pracy.

Miles & More to wiodący europejski program lojalnościowy dla często podróżujących pasażerów. Ponad 25 lat doświadczenia i współpraca z 200 partnerami na całym świecie sprawiają, że Miles & More GmbH jest ekspertem w dziedzinie indywidualnej obsługi i utrzymania klienta. Siedziba spółki Miles & More GmbH znajduje się w Neu-Isenburgu.