Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

Najnowsze porady dotyczące bezpieczeństwa

Do odbiorców docierają obecnie wiadomości e‑mail, pochodzące od nadawcy podającego się za Miles & More, które mają na celu wyłudzenie poufnych informacji (phishing). Wiadomości te nie są godne zaufania, a ich nadawcą nie jest Lufthansa ani Miles & More. W przypadku otrzymania takiej wiadomości nie należy ujawniać żadnych danych osobowych, klikać zawartych w nich hiperłączy ani otwierać załączników do wiadomości. Więcej informacji o phishingu

W czym możemy Ci pomóc?

Przegląd wszystkich partnerów Miles & More

Gromadź mile i punkty (Points) z ponad 35 partnerami lotniczymi. Kiedy podróżujesz, możesz gromadzić cenne mile również u naszych partnerów lotniskowych oraz w partnerskich hotelach i wypożyczalniach samochodów. Ponadto możesz gromadzić mile codziennie dzięki naszym kartom kredytowym oraz innym partnerom z całego świata. Zgromadzone mile możesz także wykorzystać na wiele różnych sposobów dla siebie i dla swojej rodziny. Możesz na przykład zarezerwować bilet-nagrodę lub spełnić dobry uczynek, oddając mile na cele charytatywne. Tutaj możesz zapoznać się z ogólnymi informacjami o naszych partnerach.

Wybierz partnera

Wyniki 
Wyniki