Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

W czym możemy Ci pomóc?

Wykorzystaj mile na wybrany przez Ciebie hotel

Oto jak działa podróżowanie z Miles & More: wykorzystuj swoje mile premiowe i zatrzymuj się w hotelach, luksusowych kurortach lub apartamentach na całym świecie, ciesząc się najwyższą klasą usług turystycznych.

 

Niektóre z naszych partnerskich hoteli oferują vouchery, które pozwalają elastycznie zgłaszać mniejsze lub większe rezerwacje – sprawdzą się szczególnie w przypadku osób lubiących spontanicznie wybierać cele podróży.

 

Poznaj swój nowy ulubiony hotel i ciesz się spokojnym snem dzięki milom premiowym w programie Miles & More.


Dla uczestników programu Miles & More wykorzystywanie mil w Hotels & Cars by Points jest szczególnie proste, ponieważ mają do wyboru nawet 300 000 hoteli w standardzie od 3 gwiazdek wzwyż na całym świecie. Po prostu wybierz kierunek podróży i preferowany hotel, wykorzystaj mile premiowe w całości lub w części i szykuj się do kolejnych wakacji.

 

Hotels & Cars by Points

Wykorzystaj mile na rezerwację hotelu już od 3000.

Wprowadź tutaj lokalizację.

Wprowadzenie lokalizacji jest wymagane.