Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

W czym możemy Ci pomóc?

Nasze mile i punkty w pigułce

Mile możesz gromadzić za przeloty, podróże, czytanie gazet, zakupy, korzystanie z karty kredytowej i na wiele innych sposobów. Następnie możesz je wykorzystać na loty lub sprawić sobie coś wyjątkowego.

 

Podczas rejsów partnerskimi liniami lotniczymi programu Miles & More możesz również gromadzić punkty. Możesz je wykorzystać do osiągnięcia statusu w programie dla osób często podróżujących i cieszyć się wszystkimi związanymi z tym korzyściami.

Wszystko, co musisz wiedzieć o milach

Mile możesz gromadzić za loty, wynajem samochodów, pobyty w hotelach, zakupy i wiele innych aktywności u naszych licznych partnerów oraz w ponad 35 liniach lotniczych. Zgromadzone mile możesz wykorzystywać na bilety-nagrody oraz na zakup szerokiej gamy znakomitych produktów i atrakcji. Mile są często oznaczane skrótem -M-.

Czym są nasze mile?

Mile to bonus za Twoje loty partnerskimi liniami lotniczymi programu Miles & More. Możesz je również gromadzić za inne codzienne aktywności, takie jak wynajem samochodu, pobyt w hotelu lub zakupy. Aby skorzystać z tej możliwości, po prostu podaj numer swojej karty uczestnika przy rezerwacji, meldowaniu się w hotelu lub płaceniu za produkty u naszych partnerów. Mile zostaną następnie naliczone na Twoim koncie Miles & More.

Spełniaj marzenia dzięki milom

Zgromadzone mile możesz wykorzystać już od 3000 mil. Brakuje Ci mil na nagrodę? Żaden problem. Wykorzystaj mile, które posiadasz, a pozostałą część dopłać gotówką i spełnij swoje marzenie. Dzięki naszej opcji mieszanej opłaty Cash & Miles możesz wykorzystywać mile do regulowania należności za loty u coraz większej liczby partnerów lotniczych lub do płacenia za zakupy w Worldshop.

Wymiana mil na punkty

Aby osiągnąć lub przedłużyć status Frequent Traveller lub Senator w programie dla osób często podróżujących, potrzebne są punkty i punkty kwalifikujące (Qualifying Points). Posiadając kartę kredytową Miles & More, która umożliwia wymianę mil, możesz wymienić zgromadzone mile na punkty i punkty kwalifikujące.1 Jako Frequent Traveller masz również możliwość wymiany mil w ramach dodatkowych korzyści.

Jaki jest termin ważności mil?

Mile są ważne przez 36 miesięcy i wygasają z końcem kwartału. Na przykład mile zgromadzone 1.02.2022 r. wygasną 31.03.2025 r. Utrata ważności mil nie dotyczy posiadaczy statusu Frequent Traveller, Senator lub Uczestnika HON Circle, pod warunkiem, że zachowają oni swój status. Nieograniczony termin ważności mil przysługuje także posiadaczom kart kredytowych Miles & More, w zależności od kraju i rodzaju karty.

Wszystko, co musisz wiedzieć o punktach

Za rejsy partnerskimi liniami lotniczymi programu Miles & More możesz gromadzić punkty, punkty kwalifikujące i punkty HON Circle (HON Circle Points). Dzięki nim osiągniesz lub przedłużysz swój status w programie dla osób często podróżujących, co sprawi, że podróżowanie na lądzie lub w powietrzu stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Na czym polega różnica między punktami, punktami kwalifikującymi i punktami HON Circle?

Do osiągnięcia statusu Frequent Traveller lub Senator potrzebne będą zarówno punkty, jak i punkty kwalifikujące. Do osiągnięcia statusu HON Circle potrzebne będą punkty HON Circle.

Na rejsach których linii lotniczych można gromadzić punkty?

Punkty można gromadzić we wszystkich klasach podróży na rejsach obsługiwanych przez Air Dolomiti, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Discover Airlines, Eurowings, Lufthansę i SWISS, a także Croatia Airlines, Polskie Linie Lotnicze LOT i Luxair (partnerskie linie lotnicze programu Miles & More) oraz wszystkie pozostałe linie lotnicze należące do Star Alliance.

 

Punkty kwalifikujące i punkty HON Circle uczestnik gromadzi na rejsach obsługiwanych przez następujące linie lotnicze: Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, Discover Airlines, Air Dolomiti, Croatia Airlines, Polskie Linie Lotnicze LOT i Luxair.

 

Punkty HON Circle będą przyznawane tylko za rejsy w Klasie Biznes i Klasie Pierwszej.

Osiągnij status w programie dla osób często podróżujących na podstawie naliczonych punktów

Osiągniesz status Frequent Traveller, gdy w ciągu roku kalendarzowego zgromadzisz 650 punktów i 325 punktów kwalifikujących. Aby osiągnąć status Senator, potrzebujesz 2000 punktów i 1000 punktów kwalifikujących. Aby osiągnąć status HON Circle, należy zgromadzić 6000 punktów HON Circle w ciągu roku kalendarzowego. Każdy status jest ważny przez co najmniej jeden rok kalendarzowy, począwszy od daty osiągnięcia statusu do końca lutego następnego roku.

Zostań często podróżującym uczestnikiem

Gromadź punkty, punkty kwalifikujące i punkty HON Circle za rejsy, osiągnij status w programie dla osób często podróżujących i ciesz się jeszcze większym komfortem podczas podróży.

 

Dowiedz się więcej

1

Wymiana mil z wykorzystaniem karty kredytowej Miles & More jest dostępna w następujących krajach: Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Stany Zjednoczone, Hiszpania i Meksyk.