Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

Najnowsze porady dotyczące bezpieczeństwa

Do odbiorców docierają obecnie wiadomości e‑mail, pochodzące od nadawcy podającego się za Miles & More, które mają na celu wyłudzenie poufnych informacji (phishing). Wiadomości te nie są godne zaufania, a ich nadawcą nie jest Lufthansa ani Miles & More. W przypadku otrzymania takiej wiadomości nie należy ujawniać żadnych danych osobowych, klikać zawartych w nich hiperłączy ani otwierać załączników do wiadomości. Więcej informacji o phishingu

W czym możemy Ci pomóc?

Wykorzystaj elastyczną liczbę mil premiowych dzięki Cash & Miles

Mann schaut auf sein Tablet – Mit Cash & Miles für Flugbuchungen über lufthansa.com Prämienmeilen einlösen

Jesteś bliżej niż myślisz od wymarzonej nagrody. Dzięki Cash & Miles możesz wykorzystać mile premiowe do uregulowania całej lub części należności za przeloty i wiele innych wymarzonych nagród. W ten sposób możesz elastycznie zmniejszyć kwotę do zapłacenia gotówką.

Masz za mało mil premiowych na wymarzoną nagrodę?

To żaden problem. Z Cash & Miles wystarczy już 3000 mil, by wykorzystać je na wymarzone nagrody. Resztę należności dopłacasz gotówką i możesz szykować się na inspirującą podróż lub niezwykłe wrażenia bądź cieszyć się zamówioną nagrodą.

Jak to działa?

1.

Zaloguj się na stronie odpowiedniego partnera danymi logowania Miles & More.

2.

Dokonaj zakupu lub rezerwacji tak jak zwykle.

3.

Na etapie płatności użyj suwaka, aby wskazać liczbę mil premiowych, które chcesz wykorzystać, i dokończ transakcję.

1

Dostępność poszczególnych ofert nie jest gwarantowana we wszystkich krajach i językach oraz różni się u poszczególnych partnerów.