Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

Najnowsze porady dotyczące bezpieczeństwa

Do odbiorców docierają obecnie wiadomości e‑mail, pochodzące od nadawcy podającego się za Miles & More, które mają na celu wyłudzenie poufnych informacji (phishing). Wiadomości te nie są godne zaufania, a ich nadawcą nie jest Lufthansa ani Miles & More. W przypadku otrzymania takiej wiadomości nie należy ujawniać żadnych danych osobowych, klikać zawartych w nich hiperłączy ani otwierać załączników do wiadomości. Więcej informacji o phishingu

W czym możemy Ci pomóc?

Najważniejsze informacje o danych logowania

Numer karty uczestnika programu

Jest to 15-cyfrowy numer, który otrzymujesz od Miles & More przy rejestracji. Zaczyna się od 9999 w przypadku uczestników, którzy zrezygnowali z otrzymywania reklam, 9920 w przypadku uczestników bez statusu w programie dla osób często podróżujących, 9922 w przypadku uczestników ze statusem Frequent Traveller, 222 w przypadku uczestników ze statusem Senator oraz 333 w przypadku Uczestników HON Circle.

 

Gdzie go znajdę?

Numer karty uczestnika programu znajdziesz w wiadomości e-mail z potwierdzeniem rejestracji.

Znajdziesz go także:

 

• Na swoim koncie na stronie internetowej Miles & More

• W aplikacji w sekcji „Card” („Karta”)

• Na swojej karcie kredytowej Miles & More (jeżeli ją masz)

• Na swoich kontach Austrian Airlines, Brussels Airlines, Lufthansa i SWISS

 

PIN/hasło

Numer Twojej karty uczestnika programu jest powiązany z PIN-em (osobistym numerem identyfikacyjnym). W wiadomości e-mail z potwierdzeniem rejestracji poprosiliśmy Cię o ustawienie PIN-u.

Jeśli nie pamiętasz PIN-u do swojej karty uczestnika programu, tutaj możesz poprosić o nowy PIN.

 

Do czego on służy?

Numer karty uczestnika programu służy do identyfikacji uczestnika w następujących miejscach:

• w Miles & More i salonikach lotniskowych,

• w Worldshop,

• u naszych partnerów online lub w ich sklepach stacjonarnych,

• przy połączeniach telefonicznych.

 

A jeżeli go zgubię lub zapomnę?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Prześlij kopię urzędowego dokumentu, takiego jak dowód tożsamości, paszport lub metryka urodzenia, podając „Zgubiony numer karty uczestnika programu” jako temat kontaktu. Zwracamy uwagę, że rozpatrzenie Twojego wniosku może zająć kilka tygodni. Pracownik naszego Centrum Obsługi osobiście sprawdzi wszystkie dane, aby wykluczyć jakiekolwiek nadużycia.

 

Dobrze wiedzieć

Jeżeli zmieni się Twój status w programie dla osób często podróżujących, zmieni się też numer Twojej karty uczestnika programu, ale PIN pozostanie ten sam.

Travel ID

Twoim Travel ID jest wprowadzony przez Ciebie adres e-mail, jeżeli zarejestrowałeś/-aś się po marcu 2022 r. Możesz go używać do logowania się do Miles & More oraz wszystkich kanałów cyfrowych Austrian Airlines, Brussels Airlines, Lufthansa i SWISS. 

 

Jeżeli zarejestrowałeś/-aś się w Miles & More przed marcem 2022 r., otrzymałeś/-aś propozycję wstecznego dodania Travel ID do swojego konta. 

 

Nie używasz jeszcze Travel ID? Aktywuj go w kilku kliknięciach.

 

Gdzie go znajdę?

Twoim Travel ID jest Twój adres e-mail. Znajdziesz go na swoim koncie. Możesz wybrać adres e-mail i hasło, których będziesz używać do logowania. 

 

PIN/hasło

Po utworzeniu Travel ID samodzielnie ustalasz hasło. 

Jeśli nie pamiętasz hasła Travel ID, tutaj możesz poprosić o nowe hasło.

 

Do czego on służy?

Travel ID to prosty sposób na dostęp do własnego konta Miles & More oraz kont Austrian Airlines, Brussels Airlines, Lufthansa i SWISS. Po zaktualizowaniu danych profilowych na jednym koncie zmiany zostaną automatycznie wprowadzone na wszystkich kontach. 

 

A jeżeli go zgubię lub zapomnę?

Jeżeli nie pamiętasz, jaki adres e-mail wprowadziłeś/-aś, możesz się zalogować na swoje konto Miles & More na podstawie numeru karty uczestnika programu. Wtedy możesz sprawdzić Travel ID zapisany na koncie oraz w każdej chwili go zmienić.

 

Identyfikator użytkownika

Jeżeli zarejestrowałeś/-aś się przed marcem 2022 r., utworzyłeś/-aś identyfikator użytkownika samodzielnie. Od wprowadzenia Travel ID nie można już tworzyć identyfikatora użytkownika. Jeżeli masz identyfikator użytkownika, możesz z niego nadal korzystać. 

 

Gdzie go znajdę?

Identyfikator użytkownika znajdziesz na swoim koncie Miles & More. 

 

PIN/hasło

Przy tworzeniu identyfikatora użytkownika, ustawiłeś/-aś dla niego hasło. Jeżeli przy wprowadzaniu hasła otrzymasz wiadomość, że straciło ono ważność, oznacza to, że Twoje dotychczasowe hasło nie spełnia już naszych wymagań bezpieczeństwa. W takim przypadku zresetuj hasło.  

Jeśli nie pamiętasz PIN-u do swojej nazwy użytkownika, tutaj możesz poprosić o nowy PIN.

 

Do czego on służy?

Identyfikator użytkownika i hasło służą do logowania do Miles & More oraz Worldshop. 

 

A jeżeli go zgubię lub zapomnę?

Od przełączenia na Travel ID nie musisz już zmieniać swojego identyfikatora użytkownika. Możesz zresetować hasło przy logowaniu. 

 

Dobrze wiedzieć

Jeżeli rejestrujesz się jako nowy uczestnik programu Miles & More, nie ma już możliwości logowania się przy użyciu identyfikatora użytkownika i hasła.