Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

Najnowsze porady dotyczące bezpieczeństwa

Do odbiorców docierają obecnie wiadomości e‑mail, pochodzące od nadawcy podającego się za Miles & More, które mają na celu wyłudzenie poufnych informacji (phishing). Wiadomości te nie są godne zaufania, a ich nadawcą nie jest Lufthansa ani Miles & More. W przypadku otrzymania takiej wiadomości nie należy ujawniać żadnych danych osobowych, klikać zawartych w nich hiperłączy ani otwierać załączników do wiadomości. Więcej informacji o phishingu

W czym możemy Ci pomóc?

Praca w Miles & More GmbH

Portrait of smiling businesswoman

Miles & More GmbH jest spółką zależną Deutsche Lufthansa AG, która zgodnie z posiadanymi kompetencjami odpowiada za globalną obsługę wiodącego w Europie programu lojalnościowego dla osób często podróżujących. Dzięki 30‑letniemu doświadczeniu i współpracy z ponad 200 partnerami na całym świecie jest ekspertem w dziedzinie indywidualnej obsługi i utrzymania klienta.

Jako pracownik Miles & More GmbH dołączysz do dynamicznej, międzynarodowej firmy działającej w fascynującej branży lotniczej.

 

Czekają na Ciebie ciekawe obowiązki w oferującym wiele twórczych możliwości środowisku pracy, w którym ceni się otwartą komunikację. Naszym pracownikom zapewniamy atrakcyjny pakiet świadczeń (takich jak bilety pracownicze i zniżki na podróże), a także nowoczesne miejsce pracy wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Z radością będziemy wspierać Cię w dalszym rozwoju.


Wejdź na pokład Miles & More GmbH i zostań członkiem rodziny Lufthansy!

Aplikuj online

Jak to działa? Zarejestruj się w portalu dla kandydatów be-Lufthansa i utwórz swój profil. Dzięki temu będziesz mógł szybko i łatwo aplikować na interesujące Cię stanowiska.