Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

W czym możemy Ci pomóc?

Nagroda za lojalność: Dożywotni status

Prelaunch Warmup

W podziękowaniu za długookresową lojalność nagradzamy uczestników naszego programu przyznaniem dożywotniego statusu Frequent Traveller i Senator. Oznacza to, że teraz możesz już na zawsze cieszyć się korzyściami, które sprawiają, że podróż jest przyjemniejsza i wygodniejsza.

milesandmore-2310-status-lp-lifetime-status-en

Jak osiągnąć dożywotni status?

Zgromadź 30,000 punktów kwalifikujących (Qualifying Points) na przestrzeni lat a automatycznie otrzymasz dożywotni status Frequent Traveller. Po zgromadzeniu 40,000 punktów kwalifikujących przyznamy dożywotni status Senator.

Otrzymanie dożywotniego statusu Frequent Traveller lub Senator dzięki punktom do gwiazdek statusowych

Podstawą osiągniecia statusu Lifetime jest suma wszystkich punktów kwalifikujących zgromadzonych na przestrzeni lat za loty Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, liniami lotniczymi należącymi do Lufthansa Group i innymi partnerskimi liniami lotniczymi programu Miles & More.

 

Dotychczasowy status uczestnika zostanie wzięty pod uwagę. Wszystkie Twoje punkty do gwiazdek statusowych zgromadzone do 31.12.2023 r. zostaną zamienione na punkty kwalifikujące, aby umożliwić Ci osiągnięcie dożywotniego statusu Frequent Traveller lub Senator.

 

Jeden punkt do gwiazdek statusowych odpowiada dwóm punktom kwalifikującym. Wszyscy uczestnicy statusowi posiadający cztery lub pięć gwiazdek statusowych automatycznie otrzymają dożywotni status Senator na początku 2024 r. W przypadku osiągnięcia trzech gwiazdek statusowych do końca 2023 r. przyznany zostanie dożywotni status Frequent Traveller. Nową kartę statusową wyślemy Ci automatycznie do końca lutego 2024 r.

 

Od połowy stycznia 2024 r. będzie można sprawdzać, ile punktów kwalifikujących umożliwiających osiągnięcie dożywotniego statusu uczestnik już zgromadził (łącznie z punktami do gwiazdek statusowych) w ramach statusu Miles & More.

Często zadawane pytania

Gdzie mogę sprawdzić, ile punktów kwalifikujących już zgromadziłem/-am, by zakwalifikować się do dożywotniego statusu Frequent Traveller/Senator?

Zgromadzone punkty kwalifikujące uprawniające do osiągnięcia dożywotniego statusu Frequent Traveller lub Senator będzie można sprawdzić w statusie w aplikacji Miles & More lub na miles-and-more.com od połowy stycznia.

Jakie korzyści zapewnia mi dożywotni status?

Otrzymujesz wszystkie korzyści związane ze statusem Frequent Traveller lub Senator.

Czy dożywotni status naprawdę jest przyznawany dożywotnio?

Tak, nie ma limitów czasowych dla dożywotniego statusu Frequent Traveller i Senator. Data ważności umieszczona na karcie dotyczy wyłącznie samej karty, a nie dożywotniego statusu. Wszystkie karty mają wyznaczony okres ważności i są regularnie wymieniane. Otrzymasz nową kartę przed wygaśnięciem aktualnej.

Czy jeśli mam już dożywotni status Frequent Traveller lub Senator, to wciąż mogę osiągnąć wyższy status, na przykład Senator lub HON Circle?

Zawsze możesz podwyższyć status, na przykład z dożywotniego statusu Senator na uczestnika HON Circle albo z dożywotniego statusu Frequent Traveller na Senator.

Czy klienci statusowi, którzy osiągnęli dożywotni status Frequent Traveller/Senator muszą utrzymywać status, by spełnić kryteria?

Nie, uzyskanie dożywotniego statusu Frequent Traveller lub Senator następuje w momencie osiągnięcia wymaganej liczby punktów kwalifikujących, niezależnie od aktualnego statusu uczestnika.

Mam już dożywotni status Senator. Czy cokolwiek zmieni się w związku z moim statusem po zmianach wprowadzanych od 1.01.2024 r.?

Nie, dożywotni status Senator będzie nadal obowiązywać dożywotnio w ramach nowego programu statusowego. Nastąpi jednak zmiana techniczna. Do końca lutego 2024 r. wyślemy Ci nową kartę z nowym numerem karty uczestnika programu.Jeśli posiadasz kartę kredytową Miles & More, po wysłaniu nowej karty numer karty kredytowej również ulegnie zmianie. Twoja dotychczasowa karta będzie ważna do czasu otrzymania nowej. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: w ramach zmian otrzymasz również 4 vouchery na upgrade (eVouchery).

Czy wciąż wykorzystywane będą gwiazdki statusowe?

Ponieważ gwiazdki statusowe i odpowiadające im punkty nie będą już funkcjonować, nie będą się one już pojawiać na karcie statusowej ani w kanałach online. Będziesz mieć nadal dostęp do ekskluzywnych wydarzeń związanych ze statusem, a długookresowy staż zostanie nagrodzony dożywotnim statusem Frequent Traveller lub Senator.

Czy karta z gwiazdkami statusowymi utraci ważność od stycznia 2024 r.?

Nie, karty z gwiazdkami statusowymi zachowają ważność.

Czy otrzymam nową zawieszkę bagażową bez gwiazdek statusowych?

Nie, zawieszki bagażowe nie będą automatycznie wymieniane. Możesz nadal korzystać z zawieszek bagażowych z gwiazdkami statusowymi.