Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

Najnowsze porady dotyczące bezpieczeństwa

Do odbiorców docierają obecnie wiadomości e‑mail, pochodzące od nadawcy podającego się za Miles & More, które mają na celu wyłudzenie poufnych informacji (phishing). Wiadomości te nie są godne zaufania, a ich nadawcą nie jest Lufthansa ani Miles & More. W przypadku otrzymania takiej wiadomości nie należy ujawniać żadnych danych osobowych, klikać zawartych w nich hiperłączy ani otwierać załączników do wiadomości. Więcej informacji o phishingu

Kalkulator podróży

W jaki sposób chcesz obliczyć swoje mile premiowe i punkty (Points)?

Kalkulator podróży pozwala łatwo obliczyć, ile mil premiowych i punktów zgromadzisz dzięki planowanej podróży lub dokonanej już rezerwacji. Do obliczenia liczby mil premiowych i punktów, które możesz zgromadzić, kalkulator podróży wykorzystuje poniższy system.

 

Przygotuj:

 

  • Kartę uczestnika programu
  • Bilet lotniczy

Jak korzystać z kalkulatora podróży?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile mil premiowych i punktów możesz zgromadzić za dany lot, skorzystaj z szybkiej kalkulacji. Wystarczy, że podasz miejsce docelowe, klasę podróży i przybliżoną cenę lotu.

Jeśli zarezerwowałeś/-aś już lot i chcesz dowiedzieć się, ile mil premiowych i punktów zgromadzisz, skorzystaj z dokładnej kalkulacji.

Podaj dokładne informacje o locie, cenę biletu i klasy rezerwacyjne. Kalkulator podróży obliczy dokładną liczbę mil premiowych i punktów.