Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

Najnowsze porady dotyczące bezpieczeństwa

Do odbiorców docierają obecnie wiadomości e‑mail, pochodzące od nadawcy podającego się za Miles & More, które mają na celu wyłudzenie poufnych informacji (phishing). Wiadomości te nie są godne zaufania, a ich nadawcą nie jest Lufthansa ani Miles & More. W przypadku otrzymania takiej wiadomości nie należy ujawniać żadnych danych osobowych, klikać zawartych w nich hiperłączy ani otwierać załączników do wiadomości. Więcej informacji o phishingu

W czym możemy Ci pomóc?

Bastian Neumann-Semerow ma dla Ciebie najnowsze informacje o tym, co dzieje się w programie Miles & More. Co kwartał przedstawia krótkie podsumowanie wszystkich najważniejszych wiadomości i informacji z pierwszej ręki. Nie możesz tego przegapić. Obejrzyj również inne materiały wideo ze świata Miles & More na naszym kanale na YouTube.

Szukasz czegoś konkretnego? Np. produktu, oferty lub treści.