Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

Najnowsze porady dotyczące bezpieczeństwa

Do odbiorców docierają obecnie wiadomości e‑mail, pochodzące od nadawcy podającego się za Miles & More, które mają na celu wyłudzenie poufnych informacji (phishing). Wiadomości te nie są godne zaufania, a ich nadawcą nie jest Lufthansa ani Miles & More. W przypadku otrzymania takiej wiadomości nie należy ujawniać żadnych danych osobowych, klikać zawartych w nich hiperłączy ani otwierać załączników do wiadomości. Więcej informacji o phishingu

W czym możemy Ci pomóc?

Star Alliance: dokądkolwiek się wybierasz, pomożemy Ci bezproblemowo dotrzeć do celu

Zabierzemy Cię do miejsca zasłużonego wypoczynku

Star Alliance Sunset Flight

Nareszcie – już niedługo zaczniesz swój zasłużony wypoczynek. Będzie to okazja do refleksji, relaksu i regeneracji sił. Dobry czas, by zwolnić tempo i korzystać z uroków podróżowania. Od lat pomagamy ludziom bezproblemowo przemieszczać się po świecie. Z ogromną radością zabierzemy Cię na wypoczynek do wymarzonego miejsca. Dokądkolwiek się wybierasz, pomożemy Ci dotrzeć do celu dzięki sieci 26 linii lotniczych uczestniczących w naszym sojuszu i obsługujących ponad 1200 tras. Tymczasem życzymy Ci bezpiecznej podróży i udanych wakacji.


Dowiedz się więcej