Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

Najnowsze porady dotyczące bezpieczeństwa

Do odbiorców docierają obecnie wiadomości e‑mail, pochodzące od nadawcy podającego się za Miles & More, które mają na celu wyłudzenie poufnych informacji (phishing). Wiadomości te nie są godne zaufania, a ich nadawcą nie jest Lufthansa ani Miles & More. W przypadku otrzymania takiej wiadomości nie należy ujawniać żadnych danych osobowych, klikać zawartych w nich hiperłączy ani otwierać załączników do wiadomości. Więcej informacji o phishingu

W czym możemy Ci pomóc?

Star Alliance: Każdy rejs to osobna historia

Podziel się wspomnieniami z podróży ze Star Alliance

Star Alliance People looking at a sea in the mountains

Radość, miłość, przygoda. Spotkania to często bardzo szczególne momenty, zwłaszcza w świątecznych okresach roku. Star Alliance, największy sojusz linii lotniczych na świecie, pomaga Ci utrzymywać kontakt z osobami, które kochasz, niezależnie od tego, jak długiej podróży to wymaga. Zawsze możecie być blisko, nawet, gdy dzielą Was tysiące mil.

 

Podziel się wspomnieniami z podróży ze Star Alliance, używając kodów lotnisk i tagu #MyStarAlliance