ufuwbcquasdwyyctawdw

W czym możemy Ci pomóc?

Nowa partnerska linia lotnicza

We wrześniu linia lotnicza SilkAir, będąca filią Singapore Airlines, dołączyła do grona partnerów Miles & More. Pozwoliło to poszerzyć ofertę połączeń o egzotyczne kierunki wakacyjne i biznesowe w regionie Azji i Pacyfiku.

silkair-1811-aircraft-2880x1920

W ramach nowo nawiązanej współpracy z SilkAir uczestnicy programu Miles & More mogą gromadzić lub wykorzystywać mile premiowe na rejsy tą linią lotniczą. SilkAir, regionalny przewoźnik powiązany z Singapore Airlines, jest popularny zarówno wśród pasażerów podróżujących służbowo, jak i turystów. Linia lotnicza obsługuje obecnie około 50 kierunków do 16 krajów. Loty premium są oferowane w Klasach Ekonomicznej i Biznes.

Dzięki nowemu partnerowi atrakcyjna oferta Miles & More jest szerzej dostępna w regionie Azji i Pacyfiku. Rejsy z lotniska Changi w Singapurze do Indonezji, Chin, Wietnamu, Indii, Australii, Mjanmy (Birmy), Malezji, Tajlandii, Kambodży, Sri Lanki, Laosu, Nepalu, Korei Południowej, Japonii oraz na Malediwy i Filipiny, wraz z ofertą Singapore Airlines, to siatka połączeń licząca ponad 100 tras na całym świecie.