Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

W czym możemy Ci pomóc?

Wykorzystuj mile na zakup losów na loterię i zmieniaj świat na lepsze: Miles & More rozpoczyna współpracę z Onestly

Miles &  More wzbogaca swoją ofertę o loterię charytatywną. Każdy los na loterię to nie tylko możliwość wygrania wymarzonych nagród, ale także wsparcie projektów charytatywnych.

Frankfurt nad Menem, 4 grudnia 2023 r. – Program lojalnościowy Lufthansa Group poszerza zakres współpracy z licencjonowaną przez państwo loterią charytatywną Onestly. Platforma cyfrowa dociera do grona osób, które nie są docelową grupą tradycyjnych loterii poprzez odpowiednio przygotowane konkursy, większe szanse na wygraną i działalność charytatywną. Już od 1500 mil premiowych, uczestnicy programu Miles &  More mogą wybierać losy z kategorii samochody, podróże i atrakcje, a także wygrywać wymarzone nagrody, jednocześnie wspierając projekty charytatywne. Z okazji rozpoczęcia współpracy, uczestnicy programu Miles &  More będą mogli skorzystać z dziesięcioprocentowej zniżki na losy na loterię od Onestly do 29 lutego 2024 roku.

 

Kup losy na loterię i zapewnij sobie szansę na wygranie wymarzonych nagród. Jak to działa?

Już od 1500 mil uczestnicy programu mają szansę wygrać nagrody, które obejmują między innymi dalekie podróże i luksusowe zegarki. Rozmaici partnerzy fundują wyjątkowe nagrody główne, np. TUI Cruises w kategorii „Podróże”. Aby kupić losy, wystarczy zalogować się do Onestly za pomocą osobistego konta Miles &  More, przejrzeć wymarzone nagrody i wykorzystać mile na zakup losów.

W przyszłości oferowane będą nagrody główne we współpracy z Miles &  More i Lufthansą, aby umożliwić podróże do wyjątkowych miejsc docelowych za zaledwie kilka mil lub jeden los.

Możliwość wsparcia ponad 47,000 dużych i małych projektów społecznych

Każdy los na loterię Onestly wspiera wybrany przez uczestnika projekt społeczny. Należy do nich help alliance, charytatywna organizacja pomocowa Lufthansa Group. Dzięki obsłudze darowizn za pośrednictwem największej niemieckiej platformy darowizn, betterplace.org, loteria zgodna z ESG zapewnia przejrzystość i odpowiedzialność. W szczególności małe projekty społeczne są często niedostrzegane i nie otrzymują prawie żadnych darowizn. Onestly tworzy ważną platformę i dba o to, by darowizny były efektywnie rozdzielane między sześć kluczowych kategorii.

 

„Bardzo nas cieszy, że zyskaliśmy silnego partnera w loterii charytatywnej Onestly, która daje naszym uczestnikom szansę na spełnienie marzeń i przy okazji zrobienie czegoś dobrego” – mówi Katrin Jüttner, Head of Partner Sales & Ambient w Miles &  More GmbH. „W ten sposób stopniowo poszerzamy nasze portfolio w sektorze społecznym, łącząc zaangażowanie społeczne z korzystnymi efektami wynikającymi z szansy na wygraną, nawet dzięki niewielkiej liczbie mil”.

„Podobnie jak Miles &  More, Onestly realizuje zrównoważoną strategię biznesową” – mówią założyciele Onestly. „Partnerstwo otwiera zatem nowe możliwości dla obu stron, które pozwolą zainicjować dalsze pozytywne zmiany na rzecz środowiska i społeczeństwa w tym obszarze. Oczywiście z pomocą uczestników programu Miles &  More, którzy mogą wykorzystywać swoje mile na wsparcie projektów charytatywnych i jednocześnie wygrywać wspaniałe nagrody”.

 

Więcej informacji zamieszczono na stronach https://www.miles-and-more.com/de/en/spend/onestly/partner/milesandmore/onestly/spend/promotional-offer/2312_Launchpromo_onestly_946.html oraz https://onestly.de

Miles &  More rozszerza ofertę o loterię charytatywną. Każdy los na loterię daje jego posiadaczowi szansę na wygranie wymarzonych nagród, przy jednoczesnym wsparciu projektów charytatywnych.

Frankfurt nad Menem, 4 grudnia 2023 r. – Program lojalnościowy Lufthansa Group poszerza grono swoich partnerów o licencjonowaną przez państwo loterię charytatywną Onestly. Dzięki odpowiednio sprofilowanym losowaniom, większym szansom na wygraną i wsparciu szczytnych celów platforma cyfrowa przyciąga również osoby, które nie są zainteresowane tradycyjnymi loteriami. Wykorzystując jedynie 1500 mil, uczestnicy programu Miles &  More mają możliwość wyboru biletów z kategorii „Samochody”, „Podróże” i „Atrakcje”, w których mogą wygrać wymarzone nagrody. Co więcej, przy okazji wspierają projekty charytatywne. Z okazji rozpoczęcia współpracy uczestnicy programu Miles &  More będą mogli skorzystać z 10% zniżki na losy na loterię Onestly do 29 lutego 2024 roku.

 

Jak zdobyć losy na loterię i szansę na wygranie wymarzonych nagród?

Wystarczy zaledwie 1500 mil, aby zyskać szansę na wygranie nagród, takich jak dalekie podróże czy luksusowe zegarki. Wyjątkowe nagrody główne to zasługa szeregu rozmaitych partnerów, takich jak TUI Cruises w kategorii „Podróże”. Aby zdobyć losy, wystarczy zalogować się do Onestly za pomocą osobistego konta Miles &  More, przejrzeć wymarzone nagrody i wykorzystać mile na zakup losów. W przyszłości oferowane będą nagrody główne we współpracy z Miles &  More i Lufthansą, czyli loty do wyjątkowych miejsc za zaledwie kilka mil lub jeden los.

Wsparcie dla ponad 47,000 projektów charytatywnych różnej wielkości

Każdy los na loterię Onestly wspiera wybrany przez uczestnika projekt charytatywny. Należy do nich help alliance, charytatywna organizacja pomocowa Lufthansa Group. Darowizny są przetwarzane za pośrednictwem największej niemieckiej platformy fundraisingowej, betterplace.org, co gwarantuje, że loteria jest prowadzona w sposób przejrzysty i odpowiedzialny, zgodnie z wytycznymi ESG (środowisko, odpowiedzialność społeczna, ład korporacyjny). W szczególności małe projekty społeczne są często niedostrzegane i otrzymują niewiele darowizn. Onestly tworzy ważną platformę i dba o to, by darowizny były efektywnie rozdzielane między sześć kluczowych kategorii.

 

„Bardzo nas cieszy, że zyskaliśmy silnego partnera w loterii charytatywnej Onestly, która daje naszym uczestnikom szansę na spełnienie marzeń i przy okazji zrobienie czegoś dobrego” – mówi Katrin Jüttner, Head of Partner Sales & Ambient w Miles &  More GmbH. „W ten sposób stopniowo poszerzamy nasze portfolio w sektorze charytatywnym, łącząc zaangażowanie społeczne z korzystnymi efektami wynikającymi z szansy na wygraną już od niewielkiej liczby mil”.

„Podobnie jak Miles &  More, Onestly realizuje zrównoważoną strategię korporacyjną” – mówią założyciele Onestly. „Dzięki temu partnerstwu obie strony zyskują nowe możliwości inicjowania dalszych pozytywnych zmian na rzecz środowiska i społeczeństwa. I czynimy to z pomocą uczestników programu Miles &  More, którzy wykorzystują swoje mile na wsparcie projektów charytatywnych, a przy okazji mają szansę na wygranie wspaniałych nagród”.

 

Więcej informacji zamieszczono na stronach https://www.miles-and-more.com/de/de/spend/onestly/partner/milesandmore/onestly/spend/promotional-offer/2312_Launchpromo_onestly_946.html oraz https://onestly.de

Już za 1500 mil za los uczestnicy programu Miles &  More mają szansę wygrać niesamowite nagrody, wspierając jednocześnie projekty społeczne za pośrednictwem betterplace.org. © Onestly

Onestly

Onestly jest liderem nowej ery loterii charytatywnych, oferującym innowacyjne i inspirujące nagrody marzeń. Stawia na wyjątkowe doświadczenia, od romantycznych wycieczek na Malediwy po ekskluzywne spotkania z międzynarodowymi gwiazdami. Te wyjątkowe nagrody gwarantują niezapomniane chwile zarówno dla zwycięzców, jak i dla wielu projektów społecznych. Onestly spełnia marzenia i oferuje znacznie większe szanse na wygraną niż tradycyjne loterie.

 

Onestly rewolucjonizuje sposób, w jaki postrzegamy zaangażowanie społeczne. Dzięki każdemu losowi na loterię, uczestnicy mają wyjątkową możliwość wyboru projektu charytatywnego, który chcą wesprzeć. Możliwość osobistego wyboru zwiększa świadomość i tworzy silniejszą relację z inicjatywami mającymi na celu zbieranie funduszy. W ten sposób każdy los na loterię Onestly staje się osobistym, znaczącym gestem wsparcia. Gdy uczestnicy mają bezpośredni wpływ na to, w jaki sposób wykorzystywane są ich darowizny, odczuwają nowy, pokrzepiający wymiar dobroczynności, jednocześnie przyczyniając się do realizacji konkretnego celu.

 

Poza statusem pioniera innowacji Onestly jest symbolem bezpieczeństwa i wiarygodności na niemieckim rynku gier losowych. Dysponując licencją niemieckiego organu regulacyjnego ds. gier hazardowych i przestrzegając najsurowszych standardów jakości, Onestly jest synonimem przejrzystości i uczciwości. Losowania nagród podlegają niezależnemu nadzorowi notarialnemu, co gwarantuje uczciwą, bezpieczną i pewną grę. Jako organizacja charytatywna, Onestly realizuje również zrównoważoną i etycznie odpowiedzialną strategię biznesową, która na nowo definiuje przyszłość zaangażowania społecznego.

 

Onestly: kontakt dla prasy

E-mail: presse@onestly.de

 

Über Miles & More

Miles &  More to program lojalnościowy Lufthansa Group. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu i współpracy z około 200 firmami z całego swiata Miles &  More GmbH, operator programu z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, jest ekspertem w skutecznym pozyskiwaniu i utrzymywaniu klientów. Partnerzy programu odnoszą korzyści z dostępu do określonej grupy docelowej wymagających klientów, szczególnie na jego głównych rynkach w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Firma rozpoczęła działalność w Niemczech w 1993 roku od współpracy z siedmioma partnerami programu, a od września 2014 roku jest osobną spółką należącą w całości do Deutsche Lufthansa AG. Dyrektorami zarządzającymi są Gerald Schlögl i Johann-Philipp Bruns. Firma wypracowała sobie silną markę w wielu obszarach, od działalności związanej z nagrodami i programami poprzez zarządzanie statusem po sprzedaż detaliczną i usługi finansowe.

 

Główny filar: gromadzenie i wykorzystywanie mil premiowych. Od uruchomienia programu jego uczestnicy zgromadzili łącznie ponad 1,9 biliona mil premiowych w wielu obszarach związanych z codziennym życiem, od przelotów poprzez usługi finansowe po zakupy w sklepach. Głównie dzięki możliwościom zdobywania biletów-nagród oraz współpracy z Worldshop i ponad 150 partnerami spoza branży lotniczej program Miles &  More ma silną pozycję w całym łańcuchu podróży.

 

Przywileje dla często podróżujących uczestników stanowią wartość dodaną programu lojalnościowego. Uczestnicy statusowi są nagradzani punktami (Points) za lojalność wobec Lufthansa Group, partnerów lotniczych i linii lotniczych należących do Star Alliance. Dzięki specjalnym przywilejom wynikającym z posiadania statusu podróżowanie w ramach elitarnej społeczności staje się jeszcze przyjemniejsze.

 

Miles &  More GmbH zarządza również ośmioma sklepami Worldshop o powierzchni ponad 870 metrów kwadratowych zlokalizowanymi na lotniskach we Frankfurcie, Monachium, Berlinie-Brandenburgii, Hamburgu, Düsseldorfie i Wiedniu. Sklep online worldshop.eu oferuje klientom ponad 5800 atrakcyjnych nagród z takich kategorii jak bagaż, elektronika, wyposażenie domu, akcesoria, sport, wellness, artykuły dziecięce, wino oraz Lufthansa i lotnictwo. Wśród wyselekcjonowanych produktów ponad 400 marek premium każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na co dzień gromadzenie mil premiowych umożliwia natomiast karta kredytowa Miles &  More.

 

Więcej informacji znajduje się na stronach miles-and-more.company i www.miles-and-more.com/presse.

 

Biuro prasowe Miles &  More

Tel.: +49 69 719168-159

E-mail: presse@miles-and-more.com

 

 

 

Miles & More

Miles &  More to program lojalnościowy Lufthansa Group. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu i współpracy z około 200 firmami z całego świata Miles &  More GmbH, operator programu z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, jest ekspertem w skutecznym pozyskiwaniu i utrzymywaniu klientów. Partnerzy programu odnoszą korzyści z dostępu do określonej grupy docelowej wymagających klientów, szczególnie na jego głównych rynkach w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Firma rozpoczęła działalność w Niemczech w 1993 roku od współpracy z siedmioma partnerami programu, a od września 2014 roku jest osobną spółką należącą w 100% do Deutsche Lufthansa AG. Dyrektorami zarządzającymi są Gerald Schlögl i Johann-Philipp Bruns. Firma wypracowała sobie silną markę w wielu obszarach, od działalności związanej z nagrodami i programami poprzez zarządzanie statusem, oferty, sprzedaż detaliczną i usługi finansowe.

 

Program skupia się na gromadzeniu i wykorzystywaniu mil. Od uruchomienia programu jego uczestnicy zgromadzili łącznie ponad 1,9 biliona mil w wielu obszarach związanych z codziennym życiem, od przelotów poprzez usługi finansowe po zakupy w sklepach. Cenione bilety-nagrody, współpraca z Worldshop i ponad 150 partnerami spoza branży lotniczej sprawiają, że Miles &  More cieszy się silną pozycją w całym łańcuchu podróży.

 

Liczne korzyści dla osób często podróżujących dodatkowo wzbogacają program lojalnościowy. Uczestnicy statusowi są nagradzani punktami za lojalność wobec Lufthansa Group, partnerów lotniczych i linii lotniczych należących do Star Alliance. Przynależność do ekskluzywnej społeczności sprawia, że podróżowanie staje się jeszcze przyjemniejsze dzięki specjalnym korzyściom statusowym.

Miles &  More GmbH zarządza również dziewięcioma sklepami Worldshop o powierzchni ponad 870 metrów kwadratowych zlokalizowanymi na lotniskach we Frankfurcie, Monachium, Berlinie-Brandenburgii, Hamburgu, Düsseldorfie i Wiedniu. Sklep online worldshop.eu przyciąga klientów, oferując ponad 5800 atrakcyjnych nagród, obejmujących bagaż, elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego, akcesoria, produkty sportowe i wellness, produkty dla dzieci, wina oraz ekskluzywne artykuły sygnowane marką Lufthansy i innych linii lotniczych. Dzięki wyselekcjonowanej gamie produktów ponad 400 marek premium każdy znajdzie coś dla siebie. Na co dzień gromadzenie mil umożliwia natomiast karta kredytowa Miles &  More.

 

Więcej informacji znajduje się na miles-and-more.company i miles-and-more.com/presse.
 

Biuro prasowe Miles &  More

Tel.: +49 - 69 - 71 91 68 159

E-mail: presse@miles-and-more.com