W czym możemy Ci pomóc?

Nowe bezpośrednie rejsy LOT-u z Krakowa!

Bucharest

Od 1 kwietnia uczestnicy programu Miles & More będą mogli polecieć z Krakowa do Bukaresztu. Rejsy będą się odbywać w poniedziałki, środy i piątki.

W Bukareszt znajdują się muzea z klasyczną i współczesną sztuką rumuńską, a także dziełami międzynarodowymi. Narodowe Muzeum Sztuki Rumunii jest najbardziej znanym z muzeów w Bukareszcie. Znajduje się w pałacu królewskim i zawiera zbiory sztuki średniowiecznej i współczesnej Rumunii, w tym dzieła rzeźbiarza Constantina Brâncuşiego, a także międzynarodową kolekcję zgromadzoną przez rumuńską rodzinę królewską.

Z kolei połączenie między Krakowem a Dubrownikiem będą się odbywać w sezonie letnim raz w tygodniu w soboty. Pierwszy rejs jest zaplanowany 25 maja.

Dubrownik tętni życiem o każdej porze dnia i nocy. W mieście znajdują się liczne muzea i zabytki – jego starówka została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ciekawostką również jest to, że podczas spacerów można natknąć się na miejsca znane z serialu „Gra o Tron”, w tym ulicę Świętego Dominika i Baszty Bokar i Minceta.

Gromadź i wykorzystuj mile na nowych połączeniach LOT-u!