Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

W czym możemy Ci pomóc?

VALSER x SWISS

VALSER × SWISS: zasmakuj głębi szwajcarskich Alp na wysokościach.

Dzięki współpracy z VALSER z dumą oferujemy naszym gościom alpejską wodę mineralną ze źródeł w Vals. Na rejsach międzykontynentalnych goście mogą wybierać między wodą mineralną VALSER Still (niegazowaną) i VALSER Sparkling (gazowaną). Na rejsach krótkich oferujemy gościom podróżującym w Klasie Ekonomicznej SWISS wodę mineralną VALSER Still, podczas gdy goście podróżujący w Klasie Biznes SWISS mają wybór między wodą mineralną niegazowaną i gazowaną.

Aby zapewnić sobie idealnie zbilansowany posiłek lub harmonijne połączenie z winem, sięgnij po VALSER Still. Ta lekka, niegazowana woda, znana z wyjątkowo łagodnego smaku, pochodzi ze źródła St. Paul’s w Alpach Szwajcarskich – jednego z najwyżej położonych źródeł w Szwajcarii. Woda VALSER Sparkling, pochodząca ze źródła St. Peter’s położonego w samym sercu doliny Vals, jest naturalnie bogata w wapń i magnez, dzięki czemu możesz cieszyć się orzeźwieniem i odpowiednim nawodnieniem przez całą podróż.