Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

W czym możemy Ci pomóc?

Soeder x SWISS

Soeder × SWISS: powiew rześkiego alpejskiego powietrza na pokładzie SWISS za sprawą ekskluzywnego zapachu „Alpejska Dolina”.

Od połowy maja 2024 r. pasażerowie SWISS mogą cieszyć się naszym nowym firmowym zapachem „Alpejska Dolina”, opracowanym i stworzonym na wyłączność we współpracy z firmą Soeder. Nowy zapach odzwierciedla delikatność i świeżość szwajcarskich Alp oraz wprowadza domową atmosferę i poczucie komfortu już na pokładzie samolotu. Na początek nowy zapach „Alpejska Dolina” pojawi się w balsamie do rąk, sprayu i kremie do twarzy.

  

Nasz nowy firmowy zapach „Alpejska Dolina”, opracowany we współpracy z Soeder, przeniesie Twój umysł do samego serca Szwajcarii. Dzięki temu poczujesz się jak w domu jeszcze przed lądowaniem lub łatwiej sięgniesz do przyjemnych wspomnień po starcie. Nowy zapach, będący połączeniem aromatycznego modrzewia, lekkiego powiewu rześkiego alpejskiego powietrza oraz żywej mieszanki nut cytrusowych i pachnących ziół, przeniesie spokój szwajcarskich Alp na pokład samolotu SWISS. Wystarczy, że zamkniesz oczy i weźmiesz głęboki oddech.

 

Jako pierwsi, pasażerowie Klasy Ekonomicznej SWISS, Ekonomicznej Premium SWISS i Biznes SWISS mogą rozkoszować się tym zapachem podczas wszystkich rejsów międzykontynentalnych, korzystając z balsamu do rąk i sprayu do twarzy dostępnych w toaletach. Na pasażerów podróżujących w Klasie Biznes SWISS czeka dodatkowo krem do twarzy. Balsam do rąk i spray do twarzy są dostępne dla pasażerów podróżujących w Klasie Biznes SWISS także na trasach krótkich. W przyszłości ten ekskluzywny zapach wzbogaci również między innymi nasze mydło podczas wszystkich rejsów SWISS.