Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

W czym możemy Ci pomóc?

Jakie rejsy są uwzględniane do uzyskania statusu?

Do osiągnięcia statusu Frequent Traveller lub Senator potrzebne będą zarówno punkty (Points), jak i punkty kwalifikujące (Qualifying Points). Do osiągnięcia statusu HON Circle potrzebne będą punkty HON Circle (HON Circle Points).

 

Punkty można gromadzić za rejsy obsługiwane przez Air Dolomiti, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Croatia Airlines, Discover Airlines, Eurowings, Polskie Linie Lotnicze LOT, Lufthansę, Lufthansa City, Luxair, SWISS oraz wszystkie pozostałe linie lotnicze należące do Star Alliance.

 

Punkty kwalifikujące i punkty HON Circle uczestnik gromadzi na rejsach obsługiwanych przez następujące linie lotnicze: Air Dolomiti, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Croatia Airlines, Discover Airlines, Eurowings, Polskie Linie Lotnicze LOT, Lufthansa, Lufthansa City, Luxair i SWISS.

 

Punkty HON Circle będą przyznawane tylko za loty w klasie biznes i klasie pierwszej.

 

W zależności od linii lotniczej, niektóre numery rejsów i klasy rezerwacyjne mogą nie uprawniać do gromadzenia punktów, punktów kwalifikujących i punktów HON Circle. Więcej informacji można znaleźć na stronach z ofertami naszych partnerów lotniczych.

 

Punkty, punkty kwalifikujące i punkty HON Circle można gromadzić na rejsach code-share oznaczonych kodem LX obsługiwanych przez Edelweiss (numery rejsów LX8000–8499), pod warunkiem, że loty zostały zarezerwowane bezpośrednio w SWISS pod numerem rejsu LX.