Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

Najnowsze porady dotyczące bezpieczeństwa

Do odbiorców docierają obecnie wiadomości e‑mail, pochodzące od nadawcy podającego się za Miles & More, które mają na celu wyłudzenie poufnych informacji (phishing). Wiadomości te nie są godne zaufania, a ich nadawcą nie jest Lufthansa ani Miles & More. W przypadku otrzymania takiej wiadomości nie należy ujawniać żadnych danych osobowych, klikać zawartych w nich hiperłączy ani otwierać załączników do wiadomości. Więcej informacji o phishingu

W czym możemy Ci pomóc?

Gdzie znajdę wiadomości i informacje o programie Miles & More?

Nasz program dla osób często podróżujących nigdy nie staje w miejscu i jest stale optymalizowany, aby móc oferować uczestnikom to, co najlepsze. Dlatego też zachęcamy do regularnego zaglądania do sekcji Firma i prasa. Znajdziesz tam informacje na temat firmy, promocji i wydarzeń w formie aktualnych komunikatów prasowych.

 

Najnowsze informacje znajdziesz tutaj