Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

Najnowsze porady dotyczące bezpieczeństwa

Do odbiorców docierają obecnie wiadomości e‑mail, pochodzące od nadawcy podającego się za Miles & More, które mają na celu wyłudzenie poufnych informacji (phishing). Wiadomości te nie są godne zaufania, a ich nadawcą nie jest Lufthansa ani Miles & More. W przypadku otrzymania takiej wiadomości nie należy ujawniać żadnych danych osobowych, klikać zawartych w nich hiperłączy ani otwierać załączników do wiadomości. Więcej informacji o phishingu

W czym możemy Ci pomóc?

Przedmioty niebezpieczne

Z uwagi na Twoje bezpieczeństwo na pokładzie, przepisy zabraniają przewozu niektórych przedmiotów w bagażu lub bagażu podręcznym.

Następujące artykuły niebezpieczne nie mogą być przewożone ani przy sobie, ani w bagażu:

 

Gefährliche Gegenstände
Przewóz w bagażu nadawanym i bagażu podręcznym małych, samo-balansujących urządzeń zasilanych bateriami litowymi (Elektryczne deskorolki, Mini-Segway, Airwheels oraz Solowheels) jest zakazany na pokładach samolotów. Przepis ten dotyczy urządzeń niezależnie tego, czy są zasilane zwykłymi bateriami.

 

Następujące artykuły niebezpieczne mogą być przewożone tylko w kabinie pasażerskiej, zapałki i zapalniczki gazowe mogą być przewożone wyłącznie przy sobie

 

Gefährliche Gegenstände