Nie obsługujemy już Twojej obecnej przeglądarki internetowej. Pilnie rekomendujemy przestawienie się na nowoczesną przeglądarkę (np. Safari lub Firefox) w celu zapewnienia dostępu do pełnej funkcjonalności strony internetowej i bezpieczeństwa Twoich danych.

W czym możemy Ci pomóc?

b4_thrifty

Thrifty – wysokiej jakości samochody do wynajęcia w rozsądnych cenach

500-M- przy każdym wypożyczeniu

1300 placówek w 99 krajach

Żadnych ukrytych kosztów

Świetny stosunek ceny do jakości

Poznawaj świat w świetnych cenach z Thrifty: chcesz wynająć samochód na jeden dzień, na weekend, na tydzień, a może na dłużej - Thrifty gwarantuje korzystne warunki bez ukrytych kosztów! Sieć wypożyczalni o ogólnoświatowym zasięgu oferuje odpowiedni pojazd na każdą przygodę. Ale to nie wszystko: uczestnicy programu Miles & more gromadzą mile za każdą rezerwację wypożyczenia samochodu.

Od krótkich wakacji po spontaniczny wypad na plażę: doskonale wyposażony samochód z floty Thrifty zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Od małych aut miejskich po komfortowe rodzinne sedany i duże vany. Ciesz się wolnością, uzupełniając jednocześnie swoje konto milowe!

Jak gromadzić mile premiowe z Thrifty?

Podaj numer karty Miles & More podczas rezerwacji i okaż kartę przy odbiorze samochodu. Oferta jest ważna na całym świecie. Mile zostaną naliczone automatycznie przy zwrocie pojazdu.

Warunki oferty

Następujące stawki nie uprawniają do gromadzenia mil:

 

  • Brak naliczenia mil w przypadku korzystania z nagrody-wypożyczenia samochodu.
  • Niektóre stawki dla firm nie uprawniają do gromadzenia mil.
  • Niektóre stawki specjalne, w tym stawki dla pracowników, promocje i vouchery nie uprawniają do gromadzenia mil.

Samochody wysokiej klasy do wypożyczenia na każdą podróż

1300 placówek na całym świecie oferuje pojazdy spełniające różne wymagania, od samochodów miejskich poprzez rodzinne sedany do minivanów. Do wyboru masz także liczne opcje dodatkowe zapewniające jeszcze wyższy komfort. Thrifty dowiezie Cię do miejsca przeznaczenia.