W czym możemy Ci pomóc?

SIXT rent a car Logo

Wyjątkowe korzyści w Sixt

500-M- przy każdym wypożyczeniu

  • W ponad 105 krajach i ponad 4000 placówek

  • Do 10% zniżki w Sixt Rent a Car i Sixt Rent a Truck1

  • 20% zniżki przy korzystaniu z limuzyny Sixt

Sixt to jedna z największych w Europie wypożyczalni samochodów, świadcząca usługi na całym świecie – w ponad 105 krajach (ponad 4 000 lokalizacji). Skorzystaj z oferty dobranej specjalnie do twoich indywidualnych potrzeb – nasze usługi na pewno sprostają wszystkim twoim wymaganiom. Sixt oferuje największą na świecie flotę mercedesów i BMW; posiadamy najnowsze modele z każdej kategorii.

Jeśli jesteś pasażerem o statusie Frequent Traveller, oprócz nawet 10% zniżki od firmy Sixt, która będzie honorowana w każdej wypożyczalni na świecie, otrzymasz również wyjątkowe zniżki na usługi Sixt Limousine Service. Zyskasz również 500 mili premiowych za każde wypożyczenie.

 

Jako Frequent Traveller możesz ubiegać się o Złotą Kartę Sixt tutaj bez ponoszenia kosztów

Warunki oferty

  • Oferta skierowana jest wyłącznie do pasażerów o statusie Frequent Traveller.
  • Dla wszystkich stawek dla klientów prywatnych (zamówienia realizowane online bądź offline) obowiązujących w określonych lokalizacjach wypożyczalni. Wysokość zniżki zależy od lokalizacji. Oferty nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi lub warunkami specjalnymi.
  • W Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W innych krajach – 10% zniżki.

Więcej ofert od partnera

1

Dla wszystkich stawek dla klientów prywatnych (zamówienia realizowane online bądź offline) obowiązujących w określonych lokalizacjach wypożyczalni. Wysokość zniżki zależy od lokalizacji. Oferty nie można łączyć z innymi ofertami specjalnymi lub warunkami specjalnymi.