W czym możemy Ci pomóc?

SIXT Limousine Service Logo

Sixt Limousine Service – usługi szoferskie na najwyższym poziomie

1000-M- za przejazd

  • Wielojęzyczni, miejscowi i doświadczeni kierowcy

  • Specjalne oferty, w tym obsługa imprez i zwiedzanie

  • Szerokie portfolio, od klasy ekonomicznej do wyższej

Styl życia w ruchu


Sixt jako pierwsza sieć wypożyczalni w Europie wprowadziła ofertę wynajmu limuzyny z szoferem już kilkadziesiąt lat temu. Przez ten czas usługa była konsekwentnie rozwijana i doskonalona. Ekskluzywna limuzyna z szoferem z Sixt to luksus na kołach. Firma oferuje odpowiedni pojazd na każdą okazję. Przejazd z szoferem, prezentacja w terenie, luksusowa usługa transportu wahadłowego, obsługa wydarzeń lub spersonalizowana wycieczka ze zwiedzaniem. Sixt starannie rekrutuje doskonale wyszkolonych szoferów dostępnych w 600 miastach na całym świecie, gotowych obsłużyć każde zamówienie. Przekonaj się, czym wyróżnia się usługa wypożyczenia limuzyny z szoferem w Sixt. Jako uczestnik programu Miles & More otrzymujesz 1000 mil premiowych za każde skorzystanie z usługi wypożyczenia limuzyny z szoferem w Sixt.

Jak gromadzić mile premiowe z Sixt Limousine Service?

Prosimy podać numer karty Miles & More przy rezerwacji oraz okazać kartę przy odbiorze limuzyny. Mile zostaną automatycznie doliczone do Twojego konta po wystawieniu faktury.

Rezerwacja online lub telefoniczna pod numerem +49 - 18 06 - 00 22 101.

Warunki oferty

  • Niektóre stawki mogą nie upoważniać do naliczenia mil premiowych.
  • Poszczególnych promocji milowych nie można łączyć.

Indywidualizm nagrodzony

Punktualne i bezpieczne dowiezienie klienta pod wskazany adres — to usługa, którą realizujemy w ponad 600 miastach świata. Wozimy klientów przedłużanymi limuzynami, na lotnisko, w obrębie miasta, między miastami... ekskluzywna usługa Sixt Chauffeur jest zawsze świadczona na najwyższym poziomie. Szofer zawsze zna kilka języków oraz okolicę, po której wozi klienta.

Więcej ofert od partnera

1

€0,20 za połączenie z niemieckiej sieci telefonii stacjonarnej, €0,60 za połączenie z niemieckiej sieci komórkowej.