ufuwbcquasdwyyctawdw

W czym możemy Ci pomóc?

b5-nyx_hotels_by_leonardo

Raj dla miłośników sztuki i stylu życia: NYX Hotels

500-M- za pobyt

 • Koncepcja „NYX ART”

 • Otwarta restauracja, bar i lobby

 • Specjalna atmosfera łącząca sztukę, dobre wzornictwo i muzykę

Za pobyt w Hotelu NYX każdorazowo otrzymujesz 500 mil premiowych.

Hotele NYX sieci Leonardo Hotels reprezentują nową generację obiektów w swojej kategorii. Oferują idealne zakwaterowanie dla wszystkich, którzy cenią indywidualny styl życia oraz pełną swobodę. Na gości wszystkich Hoteli NYX czeka wyraziste otoczenie z różnorodnymi wpływami regionalnymi i lokalnym kolorytem. Kreatywne połączenie sztuki, muzyki i wystroju otwiera drzwi do świata pomysłów i inspiracji przed każdym z gości.

Hotele NYX są kosmopolityczne, szykowne i na czasie. Tu najnowsze trendy adaptuje się ze śmiałą i stylową wyrazistością, kładąc nacisk na dobór umeblowania, kolorystyki i akcesoriów. Wyjątkową cechą jest koncepcja artystyczna, która sprawia, że każdy Hotel NYX jest jedyny w swoim rodzaju. Wybrane strefy każdego hotelu zostały zaprojektowane przez artystów reprezentujących różne style. Tworzy to specjalny rodzaj ARTmosfery, przekształcając hotele w miejsca przyciągające miłośników kultury i sztuki.

Hotele NYX znajdziesz w Tel Awiwie, Mediolanie i Pradze. A wkrótce także w Madrycie, Monachium, Düsseldorfie, Herclijji i Hamburgu.

Zasady gromadzenia mil premiowych w Hotelach NYX

 1. Dołącz do programu lojalnościowego Leonardo AdvantageCLUB. Rejestracja jest bezpłatna - Warunki ogólne Leonardo AdvantageCLUB można znaleźć tutaj.

 2. Wybierz "Mile" jako opcję nagrody.

 3. Okaż Kartę Miles & More za każdym razem, gdy meldujesz się w Hotelu NYX uczestniczącym w programie, i podaj numer uczestnika Leonardo AdvantageCLUB.

Warunki oferty

 • Aby automatycznie gromadzić mile po każdym kwalifikowanym pobycie w Hotelu NYX, musisz być uczestnikiem programu lojalnościowego Leonardo AdvantageCLUB. Możesz do niego dołączyć poprzez rejestrację online na stronie www.leonardo-hotels.com/leonardo-advantage-club. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i podlega Warunkom ogólnym Leonardo AdvantageCLUB.
 • Pamiętaj, aby jako nagrodę wybrać "Mile". Uczestnicy nie mogą jednocześnie wybrać punktów i mil jako nagród za ten sam pobyt. Uczestnicy mają możliwość wyboru pomiędzy milami a punktami jako formą nagrody poprzez zaktualizowanie swojego profilu online, przed pobytem w hotelu.
 • Zgromadzone mile zostaną naliczone na koncie Miles & More w ciągu czterech do sześciu tygodni po każdym kwalifikowanym pobycie.
 • Pamiętaj, aby okazać kartę Miles & More za każdym razem, gdy meldujesz się w Hotelu NYX uczestniczącym w promocji, oraz podać numer uczestnika Leonardo AdvantageCLUB.
 • Do naliczania mil uprawniają publicznie dostępne stawki za pokoje i stawki korporacyjne. Z programu wyłączone są stawki za pokoje w ramach grupowych rezerwacji biznesowych lub turystycznych, stawki dla załóg (samolotów, statków itp.), pracowników, operatorów turystycznych i biur podróży oraz pobyty bezpłatne. Oferta może ulec zmianie.
 • Następujące po sobie noclegi w tym samym hotelu liczone są jako jeden pobyt, nawet jeśli poszczególne noclegi zostaną osobno zarezerwowane. Oznacza to, że na przykład za pobyt składający się z dwóch noclegów z rzędu w tym samym hotelu naliczanych jest wyłącznie 500 mil premiowych.
 • Mile mogą zostać przyznane wyłącznie właścicielowi karty Miles & More i wyłącznie za pokój, w którym uczestnik Miles & More przebywał we własnej osobie oraz w którym osobiście zameldował się po przybyciu do hotelu. Mile można gromadzić za rezerwacje we wszystkich Hotelach NYX uczestniczących w programie.
 • Gromadzenie mil jest możliwe wyłącznie w przypadku rezerwacji zgłoszonych po przystąpieniu do Leonardo AdvantageCLUB. Mile można gromadzić za rezerwacje zgłoszone bezpośrednio przez stronę internetową Hoteli NYX, centrum rezerwacji Hoteli NYX albo telefonicznie, faksem, e-mailem lub w recepcji. Ponadto do gromadzenia mil uprawniają rezerwacje dokonane w Hotelach NYX przez tradycyjne biura podróży przy wykorzystaniu GSD. Rezerwacje dokonywane za pośrednictwem internetowych biur podróży, pośrednika/partnera handlowego lub operatora turystycznego nie kwalifikują się do gromadzenia mil.
 • Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
 • Obowiązują Warunki ogólne sieci Leonardo Hotels i Leonardo AdvantageCLUB.
 • Gromadzenie mil podlega Warunkom ogólnym Miles & More.

Więcej ofert od partnera