W czym możemy Ci pomóc?

b5-leonardo-hotels

Gwarancja dobrego samopoczucia w Leonardo Hotels

500-M- za pobyt

 • Cztery typy hoteli na różne rodzaje podróży

 • Oferta „parkuj, śpij i leć”

 • Sympatyczna, zindywidualizowana obsługa

Za każdy pobyt w hotelu Leonardo otrzymasz 500 mil premiowych.

W atrakcyjnych lokalizacjach Europy i Izraela działa ponad 190 hoteli Leonardo. Sieć Leonardo Hotels dysponująca ponad 36 000 pokoi w ponad 100 miejscowościach oferuje indywidualny styl, regionalny charakter poszczególnych obiektów i niepowtarzalną atmosferę.

 

Zgodnie z misją firmy, którą jest zapewnienie gościom dobrego samopoczucia, stuprocentowe zadowolenie z pobytu jest gwarantowane. Hotele Leonardo koncentrują się na zaspokajaniu indywidualnych wymagań gości poprzez świadczenie nieskomplikowanej, oryginalnej i zindywidualizowanej obsługi.

Markę Leonardo Hotels, która szczyci się ugruntowaną pozycją w kategoriach 3- i 4 gwiazdkowej Superior, uzupełniają marki „Leonardo Royal Hotels” i „Leonardo Boutique Hotels”. Nowością w portfolio marki są „NYX Hotels” – poczujesz w nich energiczną atmosferę wielkiego miasta. Wyrazisty styl, mnogość regionalnych wpływów i lokalny koloryt to przecież także i Twój żywioł.

Jak gromadzić mile premiowe w Leonardo Hotels

 1. Dołącz do programu lojalnościowego Leonardo AdvantageCLUB. Członkostwo w nim jest bezpłatne - warunki ogólne Leonardo AdvantageCLUB znajdziesz tutaj.

 2. Wybierz “mile” jako preferowaną formę wynagradzania.

 3. Pokaż swoją kartę Miles & More zawsze podczas meldowania się w hotelu Leonardo biorącym udział w programie oraz podaj swój numer członka Leonardo AdvantageCLUB.

Warunki oferty

 • Aby gromadzić mile automatycznie po każdym pobycie, musisz być członkiem programu lojalnościowego Leonardo AdvantageCLUB. Możesz do niego dołączyć rejestrując się na stronie internetowej: http://www.leonardo-hotels.com/leonardo-advantage-club. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i regulują ją warunki ogólne Leonardo AdvantageCLUB.
 • Upewnij się, że wybrałeś „mile" jako preferowaną formę wynagradzania. Członkowie nie mogą jednocześnie gromadzić punktów i mil. Uaktualniając online swój profil członka przed pobytem, możesz wybrać spośród „mil” i „punktów” jako formy wynagradzania.
 • Mile zostaną naliczone na twoje konto programu Miles & More w ciągu 4-6 tygodni po pobycie.
 • Pokaż swoją kartę Miles & More zawsze podczas meldowania się w hotelu Leonardo biorącym udział w programie oraz podaj swój numer członka Leonardo AdvantageCLUB.
 • Pokoje rezerwowane po stawkach powszechnie oferowanych jak również tych, wynikających z umów z firmami (corporate contract rates) uprawniają do naliczenia mil. Następujące stawki za pobyt są wyłączone z niniejszego programu: stawki biznesowe czy dla rezerwacji grupowych, stawki dla załóg samolotów, statków wycieczkowych i innych, stawki dla pracowników, organizatorów wycieczek oraz stawki za darmowy pobyt. Niniejsze warunki mogą ulec zmianie.
 • Kolejne noclegi w tym samym hotelu traktowane są zawsze jako jeden pobyt, nawet w przypadkach, gdy noclegi te rezerwowano oddzielnie. W praktyce oznacza to, że maksymalna liczba mil premiowych, możliwych do zdobycia za jeden pobyt obejmujący dwa kolejne noclegi w tym samym hotelu, wynosi 500.
 • Mile mogą być naliczane jedynie na konto posiadacza karty Miles & More tylko za pokój, do którego osobiście się zameldował, i w którym przebywał.
 • Mile mogą być naliczane za rezerwacje dokonane w hotelach Leonardo w Europie i Izraelu, biorących udział w programie. Następujące hotele są wyłączone z udziału w programie: Leonardo Hotel & Residenz Leipzig, Holiday Inn Düsseldorf Airport-Ratingen, Holiday Inn Frankfurt Airport North.
 • Do naliczenia mil uprawniają tylko te rezerwacje, które zostały założone po zarejestrowaniu się w programie Leonardo AdvantageCLUB. Mile mogą być gromadzone poprzez rezerwacje dokonane za pośrednictwem strony internetowej Leonardo Hotels, centrum rezerwacyjnego Leonardo Hotels bądź też telefonicznie, za pośrednictwem faksu, poczty e-mail czy w recepcji hotelu. Dodatkowo rezerwacje dokonane za pośrednictwem tradycyjnego biura podróży używającego Globalnego Systemu Rezerwacji (GDS) współpracującego z centrum rezerwacji Leonardo Hotels także uprawniają do naliczenia mil. Internetowe biura podróży, pośrednicy handlowi czy organizatorzy wycieczek nie są uznawani za spełniającego warunki pośrednika i rezerwacje dokonane za ich pośrednictwem nie uprawniają do naliczenia mil.
 • Oferta nie łączy się z innymi ofertami.
 • Warunki ogólne Leonardo Hotels oraz Leonardo AdvantageCLUB mają zastosowanie.
 • Gromadzenie mil jest regulowane Zasadami i warunkami uczestnictwa w Miles & More.

Więcej ofert od partnera