W czym możemy Ci pomóc?

Jumeirah Hotels & Resorts Logo

Niezwykłe przeżycia w Jumeirah Hotels & Resorts

1-M- za 1 USD

  • Zdobywca licznych nagród w branży turystycznej

  • Platforma Jumeirah Arts & Culture

  • Najwyższy poziom luksusu i przełomowa architektura

Zyskaj jedną milę premiową za każdego dolara wydanego podczas kwalifikowanego pobytu w hotelach Jumeirah Hotels & Resorts. Ponadto, jeżeli zarezerwujesz pobyt w innej stawce hotelowej, możesz także zdobyć 1 milę za 1 USD wydanego na dodatkowe usługi hotelowe podczas swojego pobytu.

To jeszcze nie wszystko; jeżeli zarezerwujesz pobyt w dowolnym hotelu sieci Jumeirah na 15 dób lub więcej, w tym samym roku kalendarzowym (kolejnych lub łącznie), otrzymasz od nas premię w wysokości aż 5 000 mil premiowych.

Jak gromadzić mile w Jumeirah Hotels & Resorts

Podczas meldowania się w hotelu okaż swoją kartę Miles & More. Każdy wydany podczas pobytu dolar to 1 mila więcej na Twoim koncie. Oferta obowiązuje na całym świecie.

Aby dowiedzieć się więcej o Jumeirah Hotels & Resorts kliknij tutaj.

Warunki oferty

Mile zostaną przyznane za każdą noc, dla długości pobytu: do trzydziestu kolejnych nocy.

Mile będą przyznane wyłącznie właścicielowi karty Miles & More. Jeśli właściciel karty rezerwuje kilka pokoi na jedną noc, mile zostaną przyznane za najdroższy z wynajętych pokoi.

Gromadzenie mil przysługuje wyłącznie za indywidualne pobyty właściciela karty. Jeśli właściciel karty bierze udział w konwencji lub spotkaniu grupowym i indywidualnie opłaca swój pobyt bezpośrednio w hotelu, jest on uprawniony do otrzymania mil promocyjnych za pobyt zgodnie z regulaminem.

Mile zostaną przyznane w ramach taryf:

 

  • Stawki dla kupujących pobyt bez wcześniejszej rezerwacji („Rack rate”)
  • Stawki „Rack standard”
  • Oficjalne stawki dla przedsiębiorstw oraz taryfy „consortia / corporate”

 

Pozostałe stawki nie upoważniają do gromadzenia mil. Dotyczy to również:

 

  • Wynajmu pokoi w ofercie „contract rooms”
  • Wynajmu pokoi przez firmy na dłuższe pobyty
  • Wynajmu pokoi przez organizatorów konferencji („master-billed rooms”)

 

Właściciel karty otrzyma także mile premiowe za posiłki i napoje zamawiane do swojego pokoju. Nie dotyczy to konferencji, bankietów, opłat za usługi, podatków, płatności kartą Visa lub innych wydatków.

Nowy wymiar luksusu

Jumeirah Group, luksusowa firma hotelarska z siedzibą w Dubaju oraz członek Dubai Holding, oferuje swoim klientom szeroki wybór światowej klasy hoteli i kurortów.

W skład Jumeirah Hotels & Resorts wchodzą poniższe hotele i ośrodki wypoczynkowe: Jumeirah Etihad Towers w Abu Dhabi, Burdż Al-Arab, Jumeirah Beach Hotel (1), Jumeirah Creekside Hotel, Jumeirah Emirates Towers, Jumeirah Zabeel Saray, Jumeirah al Naseem oraz Madinat Jumeirah w Dubaju, Jumeirah Vittaveli na Malediwach, Jumeirah Himalayas Hotel w Szanghaju, Jumeirah Frankfurt w Niemczech, Jumeirah Royal Saray w Bahrajnie, Jumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorce, a także Jumeirah Carlton Tower i Jumeirah Lowndes Hotel w Londynie.

Grupa Jumeirah jest także właścicielem następujących marek: Jumeirah Living oferującej luksusowe wille, Talise działającej w branży spa, Jumeirah Restaurants oraz Wild Wadi Waterpark.

Do Jumeirah Hotels & Resorts

Więcej ofert od partnera

1

Jumeirah Beach Hotel będzie zamknięty od 11 maja 2018 r. na czas remontu, który potrwa do października 2018 r. W tym okresie wybrane obiekty pozostaną otwarte: Wild Wadi Waterpark™, siłownia i kawiarnia Talise, a także The Kids Club dla uczestników Talise.