ufuwbcquasdwyyctawdw

W czym możemy Ci pomóc?

Logo GetYourGuide

Doświadczaj życia – GetYourGuide

4-M- za każde wydane euro

  • Największa na świecie platforma online dla podróżnych

  • Wycieczki, muzea, atrakcje i inne formy aktywności

  • Rezerwuj bilety na całym świecie bez kolejek

  • Kompetentni, zweryfikowani partnerzy

GetYourGuide jest największą na świecie platformą rezerwacyjną online w zakresie wycieczek, atrakcji i zajęć. Tutaj możesz wybierać spośród ponad 30 800 atrakcji i przygód z całego świata. Masz ochotę na pyszne tapas w Hiszpanii, a może chcesz zanurkować wśród kolorowych raf koralowych w Queensland – na GetYourGuide znajdziesz największą na świecie ofertę przygód.

Jak gromadzić mile premiowe z GetYourGuide

Przy każdej rezerwacji z GetYourGuide gromadzisz 4 mile za każde wydane euro. Po prostu podaj numer swojej karty Miles & More podczas rezerwacji, a mile premiowe zostaną dopisane do konta automatycznie.

Gotowy na kolejną przygodę? Czekają na Ciebie niezapomniane przeżycia!

Warunki oferty

  • Przy rezerwacji należy podać numer karty Miles & More.
  • Oferta jest ważna na całym świecie.
  • Mile zostaną naliczone automatycznie po zakończeniu podróży.
  • Naliczenie mil jest możliwe tylko dla rezerwacji zgłoszonych przez zintegrowany przycisk „Rezerwuj teraz” lub link do partnera zamieszczony na stronie.

Najlepsze przygody na całym świecie

GetYourGuide umożliwia bezpośrednią rezerwację biletów na najbardziej ekscytujące atrakcje świata, dzięki czemu możesz uniknąć długich kolejek do kas. Czekają na Ciebie fascynujące wyprawy i wycieczki z przewodnikiem, a także zajęcia sportowe i przygody.

Miejscowi usługodawcy są specjalistami w swojej dziedzinie – pokazywanie świata podróżnym traktują jak powołanie. Wszyscy nasi partnerzy są starannie weryfikowani, aby zagwarantować, że w trakcie swoich przygód wszyscy nasi klienci będą w dobrych rękach.

Wybieraj spośród tysięcy atrakcji i ofert na całym świecie i zaplanuj własne wymarzone wakacje z GetYourGuide.

Więcej ofert od partnera