Partnerskie linie lotnicze

Mile możesz gromadzić i wykorzystywać na przeloty wszystkich przewoźników zrzeszonych w Star Alliance. Aby zapewnić Ci możliwość gromadzenia mil podróżując samolotem w dowolnym zakątku świata, do naszego programu Miles & More zaprosiliśmy bardzo wielu dodatkowych partnerskich przewoźników lotniczych nienależących do grupy Star Alliance.

Więcej o liniach lotniczych uczestniczących w programie

Partnerskie sieci hotelowe

Możesz gromadzić i wykorzystywać mile korzystając z usług sieci hotelowych zarządzanych przez naszych partnerów, od hoteli klasy turystycznej lub biznes aż po hotele klasy luks.

Partnerskie sieci hotelowe

Partnerskie wypożyczalnie samochodów

Ponieważ zazwyczaj podróż nie kończy się z chwilą wylądowania na lotnisku, połączyliśmy nasze siły z czterema globalnymi sieciami wynajmu samochodów. Za każdym razem, gdy wypożyczasz samochód u jednego z partnerów, zdobywasz mile premiowe - niezależnie od tego, czy zarezerwowałeś lot, czy też nie. Możesz również wykorzystać zgromadzone mile na wynajem samochodów u naszych partnerów.

Partnerzy oferujący wynajem samochodu

Pozostali partnerzy

Możesz gromadzić oraz wykorzystywać mile korzystając z atrakcyjnych usług wielu innych partnerów działających w różnorodnych branżach i sektorach.

Znajdź partnera