Wykorzystaj mile na przeloty oraz podwyższenie klasy podróży

Możesz zarezerwować nagrodę w postaci przelotu wieloma przewoźnikami skupionymi w Star Alliance oraz innymi partnerskimi liniami programu Miles & More.

Podwyższenie klasy podróży to nagroda, dzięki której możesz podwyższyć klasę wykupionego już przez siebie przelotu. Nagroda jest dostępna u większości przewoźników Star Alliance oraz w liniach Condor.

Więcej nt przelotów oraz podwyższenia klasy podróży

Wykorzystaj mile na pobyt w hotelu

Możesz wykorzystać zgromadzone przez siebie mile na pobyt w luksusowym hotelu lub bajecznym kurorcie w wymarzonej miejscowości.

Więcej nt nagród z kategorii „Hotele i podróże”

Wykorzystaj mile na wynajem samochodu

Swoje mile możesz również wykorzystać na wynajęcie samochodu.

Więcej nt nagród wynajmu samochodów

Wykorzystaj mile na wymarzone zakupy

Czeka na Ciebie bardzo szeroki asortyment produktów dostępnych w zamian za zgromadzone mile, w wielu sklepach należących do naszych partnerów handlowych z różnych branż.

Więcej nt nagród z kategorii „Zakupy i styl życia”

Wykorzystaj mile na dobry cel

Wykorzystaj swoje mile, aby zrobić coś pożytecznego dla innych. Jako uczestnik programu Miles & More możesz na przykład przekazać posiadane mile premiowe na sfinansowanie nauki nastolatka w Indiach, pomocy dla sieroty w Tajlandii albo zalesiania.
Przekaż mile teraz

Promocje

Odkryj świat wyjątkowych promocji, ofert specjalnych, dodatkowych przywilejów oraz wielu innych korzyści - wejdź na stronę www.miles-and-more.com. Regularnie odwiedzaj dział "Wykorzystywanie mil", aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Obejrzyj najnowsze promocje

Jeśli zarejestrujesz się do usługi Newsletter online, będziesz regularnie co miesiąc otrzymywać wiadomości oraz informacje o najnowszych ofertach oraz atrakcjach ze świata Miles & More.
Zamów Newsletter

Twój czytnik RSS poinformuje Cię natychmiast o nowościach pojawiających się na naszej stronie internetowej. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco nawet, jeśli nie przeglądasz właśnie stron poświęconych programowi Miles & More.
Zarejestruj się do usługi RSS Miles & More