Cieszymy się, że jesteś zainteresowany programem Miles & More i odwiedziłeś naszą witrynę internetową. Ochrona danych, bezpieczeństwo danych i ochrona Twojej prywatności to dla nas ważne kwestie, które uwzględniamy we wszystkich naszych procesach biznesowych.

Na tej stronie zebraliśmy dla Ciebie wszystkie informacje dotyczące bezpieczeństwa danych w programie Miles & More:

Polityka ochrony prywatności w programie Miles & More

Nasza polityka postępowania z danymi osobowymi przez organizatorów, współorganizatorów i firmy partnerskie Miles & More w ramach programu Miles & More, zwłaszcza w odniesieniu do rejestracji oraz gromadzenia i wykorzystywania mil premiowych.

Więcej informacji

Polityka ochrony danych w witrynie / aplikacji / mediach komunikacyjnych Miles & More

Nasza polityka postępowania z danymi osobowymi w sytuacji, kiedy korzystasz z witryny internetowej lub aplikacji Miles & More, w tym zasady polityki odnoszące się do używania plików cookie i integracji funkcji sieci społecznościowych.

Więcej informacji

Dziennik procedur specjalistów ds. ochrony danych

Publiczny dziennik procedur firmowych specjalistów ds. ochrony danych dostarcza im ogólnych informacji na temat postępowania z danymi osobowymi w Miles & More GmbH.

Więcej informacji

Inne zasady polityki ochrony danych

Uzupełniające informacje o postępowaniu z danymi osobowymi przez Deutsche Lufthansa AG w odniesieniu do rejsów Lufthansy (np. przy podawaniu danych pasażerów) można znaleźć tutaj.

Uzupełniające informacje o postępowaniu z danymi osobowymi przez linie lotnicze, współorganizatorów lub firmy partnerskie Miles & More można znaleźć na stronach internetowych tych linii lotniczych. Ogólne informacje na temat tych linii lotniczych można znaleźć tutaj.

FAQ - często zadawane pytania

Odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące ochrony danych w programie Miles & More można znaleźć tutaj.

Zalecenia ogólne dotyczące zabezpieczenia przed wyłudzaniem informacji

Terminem „wyłudzanie informacji” (ang. phishing) określa się proceder polegający na nakłanianiu osób do ujawnienia poufnych danych osobowych przy wykorzystaniu fałszywej relacji zaufania – na przykład przez wysyłanie wiadomości e-mail z łączami do strony, na której odbiorca proszony jest o wpisanie danych logowania do poczty elektronicznej, internetowego rachunku bankowego, konta członkowskiego Miles & More itp.

Szczegółowe informacje