Adres

Miles & More
Postfach 12 00
33409 Verl
Niemcy

Kontakt poprzez e-mail: wejdź do sekcji impressum@milesandmore.com
Kontakt telefoniczny: z lokalnym Zespołem Obsługi Miles & More wejdź do sekcji Pomoc i Kontakt
Internet: www.miles-and-more.com

Uwaga: Komisja UE oferuje możliwość rozstrzygania sporów w trybie online, na specjalnej platformie internetowej. Platforma ta jest dostępna pod następującym linkiem: http://ec.europa.eu/consumers/odr.

Adres firmy

Miles & More GmbH
MAC Main Airport Center, Unterschweinstiege 8
60549 Frankfurt/Main

Rejestracja

Amtsgericht Offenbach am Main HRB 12211

Numer identyfikacji podatkowej VAT

DE 220765038

Prezes Rady Nadzorczej

Simone Menne

Zarząd

Harald Deprosse
Roland Adrian

Udziałowcem jest Deutsche Lufthansa AG

Siedziba spółki

Miles & More GmbH, Neu-Isenburg

Nota prawna

Informacje publikowane na stronach internetowych dotyczące programu Miles & More są stale weryfikowane i aktualizowane. Mimo przykładania należytej staranności dane na stronie mogą być nieaktualne. W związku z tym wydawca nie gwarantuje i nie ponosi odpowiedzialności w przypadku braku aktualności, poprawności i kompletności udostępnionych informacji.

Powyższa dotyczy także innych stron internetowych przywołanych w hyperlinkach. Program.odwiedzanych na podstawie linków umieszczonych na swoich stronach. Niektóre informacje i oferty naszych partnerów stanowią ich samodzielną usługę. W takim przypadku obowiązują warunki handlowe naszych partnerów, a umieszczenie stron partnera na stronach programu - Miles & More nie oznacza rekomendacji lub gwarancji ze strony Miles & More. Program Miles & More nie przejmuje odpowiedzialności za informacje znajdujące się na stronach partnerów. Partnerzy nie oferują usług w imieniu programu Miles & More.

Ponadto obowiązują Warunki Uczestnictwa programu Miles & More.

Miles & More zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian i uzupełnień udostępnionych informacji.

Zawartość i struktura stron internetowych programu Miles & More jest objęta ochroną prawa autorskiego. Powielanie informacji i danych, w szczególności posługiwanie się tekstami, ich fragmentami lub materiałem graficznym wymaga wcześniejszej zgody na piśmie ze strony programu Miles & More.